Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Para İstemek

Rüyada para istemek, rüya tabircilerinin genellikle yaşadığı ekonomik problemlerden dolayı yakınları ve çevresiyle olan ilişkilerinde bir takım sıkıntılarla uğraşanlara yorduğu bir durumdur. Parasal sıkıntılar yaşayan kişinin bu durumdan kaynaklı sosyal ilişkilerinde tartışmalar yaşayacağına, bu sorun temelinde çevresinden hoşlanmayacağı laflar işiteceğine, hane içinde de huzursuzluklar yaşayacağına işaret etmektedir. Rüya sahibi kişi birisinden para istediğini görüyorsa eğer, çalışma hayatında dara düşeceğine ve bu durum sonucunda da psikolojik olarak problemler yaşayacağına delalet eder. İş yaşamındaki problemlerden kaynaklı psikolojik sorunlar, kişinin evhamlı ve hoşgörüsüz bir tutum takınmasına sebep olarak özellikle ikili diyaloglarda kırıcı bir insana dönüşeceğine işaret eder.

Rüyada Borç Para İstemek

Rüyada borç para istemek, kişinin sahip olduğu varlığının kıymetini bilip tamah etmeyerek daha fazlasına göz dikmesi olarak görülür. Aza kanaat etmeden elindekiyle yetinmeyen kişinin bu tutumunun ev halkı arasında da hoş karşılanmayarak hane içinde de huzursuzluğa sebep olacağına yorulur. Ailesiyle yaşadığı sıkıntılar ve tamahkar olmaması, kişinin zaman içinde çevresindekiler tarafından ayıplanarak hoş gözle bakılmayacağına ve toplum tarafından yerileceğine yorulur. Rüya tabircilerinin bu durum üzerinde durdukları en önemli nokta da, böyle bir rüyaya muhatap olan kişinin hayatında problemler yaşamaması ve var olan maddi kazançlarının kaybolmaması için savurganlıktan uzak durarak, tüketimini bilinçli yapmasını tavsiye ederler.

Rüyada Para Vermek

Rüyada para vermek, bir yakınına ya da çevresindeki bir tanıdığına rüyada para veren kimsenin gerçek hayatında da ekonomik anlamda o kişiye destek olacağına işaret edilmektedir. Ev halkından bir kişiye maddi destekte bulunduğunu görmek de, kişiye bir varisinden para geleceğine ya da böyle bir mevzunun olacağına delalet eder. Rüyaya muhatap kişi bir dostuna para verdiğini görüyorsa ekonomik anlamda bazı problemler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Para İstemenin Psikolojik Yorumu

Rüyada para istemenin psikolojik yorumu, yaşamında maddi anlamda problemler yaşamasından ve bir türlü çıkış yolu bulamamasından dolayı üzülmesi ve devamlı bu durum üzerine kafa yormasının sonucudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz