Rüyada Bornoz Görmek

Rüyada bornoz görmek size yararı dokunacak bir kişiye işaret ettiği gibi devletle olan işlerinizde de size menfaat sağlayacak kazançlar elde etmeniz anlamına gelmektedir. Bunun yanı sıra vefalı dostlara çevrenizde sıklıkla rastladığınız anlamı da her bakımdan çıkıyor.

Rüyada Bornoz Giydiğini Görmek

Rüyada bornoz giydiğini görmek kişinin gerek özel yaşamında gerekse iş yaşamında sorumluluklarının artacağına delalet eder. Özel hayatta kişinin evlilikle ailesine karşı sorumluluk sahibi olması gerektiği ifade edilirken iş hayatında da mesleki anlamda terfi etmesiyle birlikte gelen daha çok sorumluluk elde etme anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Bornoz Sattığını Görmek

Rüyada bornoz sattığını görmek kişinin elindeki fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceği ve bundan da son derece büyük pişmanlık duyacağına yorumlanır. Öte yandan kişinin rüyasında bornoz sattığını görmesi bireyin gerek günlük yaşantısında gerekse rızık anlamında zor günlerden geçtiğine delil kabul edilir.

Rüyada Bornozla Kurulandığını Görmek

Rüyada bornozla kurulandığını görmek günahlarının büyük bir kısmının Hak tarafından affedildiğine delalet etmektedir. Eğer kişi rüyasında bornoza sarılarak kurulandığını ve banyodan mutlu bir şekide çıktığını görüyorsa Allah tarafından günahlarının bağışlandığından kesinlikle emin olabilir. Ayrıca kişinin her yönüyle rüyada çok hayırlı işlerle uğraşmaya devam ederek her anlamda güzel ve bol kazançlı günlerin kendisini beklediğine de gerçekten de delalet etmektedir. Bu yönüyle de son derece dikkat çeken bir rüya olarak karşımıza çıkıyor.

Rüyada Eski ve Kirli Bir Bornoz Görmek

Rüyada eski ve kirli bir bornoz görmek kişinin kendi işini kurmak için kolları sıvayacağı anlamına gelir. Ancak bornozun kirli olmasını görüyor olması bu işi kurarken çok ince düşünmesi gerektiği ve de enine boyuna tüm detayları birer birer gözden geçirmesi gerektiği anlamına işaret eder. Bu özelliğinden hareket edildiği zaman rüyasında eski ve kirli bornoz gören kimsenin gerçekten de tüm sıkıntılarından dertlerinden kurtularak kendisini her yönüyle iyi ve güzel günlerin beklemekte olduğuna kesinlikle işaret eden konulardan birisi olarak karşımıza çıkar.

Tüm bunlar da her anlamda önem teşkil eden yaklaşımlardan birisi olarak kesinlikle kabul edilmelidir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

3 Yorumlar
  1. Amine PALA Yorumunda diyor ki;

    saat gece 12 gibi heyeceanlandım rüyamda kedinin saldırması hemencecik chrome yı açtım bu sayfanın altına gösterince cep telefonuma anladıkça okudum teşekkürü bir borç bilirim lütfen böyle devam edin,

  2. Begüm DEMİREL Yorumunda diyor ki;

    sabah namazından önce susadım rüyamda sinirlenmek heyecanlandım girdim google a isabetli yorumu sitenizde yeterince telfnuma okudum ve doğruydu sayenizde içimi huzur kapladı lütfen böyle kalın,

  3. Didem Rüzgar Yorumunda diyor ki;

    saat sabah 05 30 gibi bu konularda hassasım rüyamda torununu gördüm yüzümü yıkamadan bir çok site gezdim web siteniz açılınca ekrana tekrar okudum emeğinize saygı duyuyorum başarılısınız,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com