Rüyada Misafir Gelmesi

Rüyada misafir gelmesi, rüyayı gören kişinin evindeki bereketin artacağına, başarılı işler yaparak çalışma hayatında iyi kazançlar edeceğine, üzüntülü günlerin ardından sevinçli günlerin geleceğine ve aile hayatının parasal bakımından sıkıntıların gideceğine işaret eder. Ayrıca yakın zamanda, yapacağı iş sayesinde büyük kazanç elde edeceğine ve bu kazanç sayesinde yeni işler yapacağını gösterir. Bir başka rivayete göre rüyada misafir gelmesi rüya sahibinin yakın bir zamanda, bir evladı olacağına ve evladının erkek olacağını işaret eder.

Rüyada Kalabalık Misafir Gelmesi

Rüyada kalabalık misafir gelmesi, rüyayı gören kişi kısmetli, bereketli iş hayatında olumlu yönde ilerleyerek çok sevilen ve yaptığı işe emek katan insanlar tarafından ahlaklı, dürüst ve çok iyi kalpli bir insan olarak bilindiğine büyük ve karlı iş modellerine girerek iş hayatında olumlu yönde ilerleyerek çok iyi mertebelere geleceğine işaret eder.

Rüyada Davetsiz Misafir Gelmesi

Rüyada davetsiz misafir gelmesi, rüya sahibinin iş hayatında çok iyi yerlere ulaştığı için bulunduğu mertebeyi kaybetmemek için çeşitli hilelere gideceğine, insanları kandıracağına, farklı yollara başvurarak çok büyük işlerde insanlara kötülük yapacağına ve çok büyük bir vicdan yükü alıp kendisine büyük pişmanlık yaratacağına işaret eder.

Rüyada Cumhurbaşkanı Misafir Etmek

Rüyada Cumhurbaşkanı misafir etmek, rüya sahibinin haneye girecek bir kişi sayesinde yaptığı işlerde başarılı olacağına, bu adım sayesinde herkes tarafından çok sevilen biri olunmasına elde edilen kazancının ise günden güne artacağına işaret eder.

Rüyada İstenmeyen Misafir Gelmesi

Rüyada istenmeyen misafir gelmesi, rüya sahibinin sağlık ile ilgili problemler yaşayacağına tüm denemelerine rağmen hastalıkla daha çok uğraşacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayatında dikkatli olması gerekeceğini gösterir.

Rüyada Misafir Olmak

Rüyada misafir olmak, rüya sahibinin hayatında güzel bir başlangıç yapacağına, yaptığı işlerde büyük kazançlara doğru gideceğine, kısmet bulup evleneceğine, yakın bir kişinin düştüğü sıkıntılı durumlardan kurtulması için yardımcı olacağına ve kısmetin açılacağına işarettir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. BUSE GÖNCÜ Yorumunda diyor ki;

    saat gece 01 15 sularında gece namazına kalkmadan önce köpek gördüm heyecanlandım girdim google a güzel yazılarla dolu sayfanız çıktı tabletime okudum durdum, iananamadım dikkatli yazılarınızı okuyacağım,

  2. Ercan BÜYÜKKAYA Yorumunda diyor ki;

    saat sabah 05 45 sularında kimseye anlatamadığım rüyamda kıyafet gördüm elimde olmadan cep telefonumu aradım sayfanız açılınca note 21 imin ekranına hep düşünürdüm teşekkürler Hocalarımın emeklerine sağlık,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com