Rüyada Bayrak Görmek

Rüyada bayrak görmek, galibiyet ve kazanç ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi kendi ulusuna ait bayrağını görürse yaptığı işlerde kolaylık yaşayacak ve her işini tek başına yapacak gücü bulacak demektir. Eğer kişi, farklı bir ulusun bayrağını görürse yapacağı işleri destek almadan başaramayacağına işarettir. Rüya sahibinin dalgalanılan bir bayrak görmesi, yakın bir tanıdığının kendisine ihtiyaç duyacağı ile tabir edilir. Aynı zamanda rüyada dalgalanan bayrak görmek, rüya sahibinin kısmet ve bolluk içinde yaşayacağına da dalalettir. Rüyada hareketsiz duran bir bayrak görmek ise kişinin zorluk çekeceğinin habercisi olarak yorumlanır.

RÜYADA BAYRAK TAŞIDIĞINI GÖRMEK

Rüyada bayrak taşıdığını görmek, rüya sahibinin şanlı ve şerefli bir iş yaparak kendisiyle büyük gurur duyacağı anlamına gelir. Eğer rüyayı gören kişi bayrağı taşırken düşürdüğünü görürse yapmak istediği işi başaramayacağına da yorumlanabilir.

RÜYADA BAYRAK ÖPMEK

Rüyada bayrak öpmek, rüyayı gören kişinin hayırlı bir iş için güzel gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

RÜYADA BAYRAK ASMAK

Rüyada bayrak asmak, rüya sahibinin üzerindeki kem gözlerden ve fesat kimselerden korunacağına ve o kimselerin şerrinden kurtulacağına dalalet eder. Aynı zamanda rüyada bayrak asmak, savaş veya karışıklık yaşayan bir ülkenin ferahlayacağı ve ülkenin bereket ve bolluk içinde olacağı anlamına gelir.

RÜYADA BAYRAK VE ASKER GÖRMEK

Rüyada bayrak ve asker görmek, kişinin yaptığı yanlışların farkına vararak hatalarından ders çıkarmasına yorumlanır.

RÜYADA BAYRAK AÇMAK

Rüyada bayrak açmak, yönetim açısından iyi yönetilen bir ülkede yaşayan bir kişi için bolluk, bereket ve kazanç anlamına gelir. Eğer rüyayı gören kişi iç savaş gibi karışıklık yaşayan bir ülkede yaşıyorsa ülkede daha fazla savaş ve saldırılar yaşanacağına işarettir.

RÜYADA KIRMIZI BAYRAK GÖRMEK

Rüyada kırmızı bayrak görmek, hayırlı olmayan bir evlilik anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin yaptığı evlilikten çok pişman olacağına ve ömür boyu mutsuzluk içinde yaşayacağına işaret eder.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com