Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Şikayet Görmek

Rüyada şikayet görmek kişinin mevcut işinden memnun kalmadığına ve daha iyisini elde etmek için çabalamaya başlayacağına delalet etmektedir. Ayrıca rüyasında şikayet ile ilgili herhangi bir durumla karşılaşan kişinin hırslı ve kararlı olmasının getirdiği azimle hareket ederek emeğinin karşılığını tez zamanda almaya işaret eder.

Rüyada Şikayet Edilmek

Rüyada şikayet edilmek çevrenizde sizi çekemeyen, iki yüzlü arkanızdan başka yanınızda başka konuşan kişilerin varlığına işaret etmektedir. Ancak bu durumun sizi kesinlikle etkilemeyeceğinden ve her ne şekilde olursa olsun kem gözlere şiş sokarak sizin başarıya doğru hızla koşmanızın süreceği anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Şikayet Etmek

Rüyada şikayet etmek hayırlı bol kazançlı günlerin artık sizlerle birlikte olmaya başlayacağına delalet eder. Öte yandan rüyasında şikayet eden kişinin zahmetlerden her bakımdan kurtulacağına ve gerçekten de hiçbir zorluk yaşamaksızın iyilik ve güzellik elde etmesi olarak kesinlikle ifade edilmektedir.

Rüyada Şikayet Dilekçesi Görmek

Rüyada şikayet dilekçesi görmek rüyayı görenin şansının son günlerde açılacağına ve bunun maddi kazançta görülmemiş artışa yorumlanır. Öte yandan ailesiyle ağzının tadının yerine geleceği ve eksik taşların yerine oturarak kendilerini maddi açıdan rahat günlerin beklemekte olduğuna delil olarak gösterilmektedir. Bu özellikleriyle de rüyasında şikayet dilekçesi görenin şansının her konuda yaver gideceğini kesin olarak söylememiz gerekir.

Rüyada Şikayet Duymak

Rüyada şikayet duymak bireyin müjdeli haberlerle karşı karşıya kalacağına ve de bunun bir sonucu olarak gerçekten de bu durumdan memnun olacağına işaret eder. Yine diğer yandan rüyasında şikayet duyan kişinin son zamanlarda işlerinin kötüye gitmesinden kaynaklanan geçim sıkıntısının da artık tamamen sona ermesi anlamlarına gelivermektedir.

Rüyada Ölünün Şikayet Etmesi

Rüyada ölünün şikayet etmesi bireyin zor durumda kalıp bundan gerçekten de son derece derin üzüntü duyacağına alamet kabul edilmektedir. Öbür yandan bireyin iç huzurunun da son derece büyük bozulmaya uğrayacağına her yönden işaret olarak söylenir.

Rüyada Birini Polise Şikayet Etmek

Rüyada birini polise şikayet etmek son zamanlarda karşı karşıya kaldığınız huzursuzluk durumlarından kurtulmaya, can ve mal güvenliğinizden emniyette olmaya delalet etmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz