Rüyada Köpeğin Isırması

Rüyada köpeğin ısırmasını görmek, rüya sahibinin çevresindeki düşmanları olduğuna delalettir. Köpek rüyada düşman anlamına gelir. Rüyada köpeğin ısırmasının manası rüyayı gören kişinin etrafında onun için kin besleyen birinin olduğudur. Bu rüya, kişinin çevresinde onun hakkında düşmanca düşünceleri olan, fırsat bulduğu anda rüya sahibine kötülük yapmaktan geri kalmayacak insanların varlığına işaret eder. Rüyasında köpeğin ısırdığını gören kimsenin çevresine karşı temkinli davranmasını, herhangi bir zarar görmemesi için kontrollü hareket etmesi gerektiğini alamet eder.

Rüyada Köpeğin Salyasını Görmek

Rüyada köpeğin salyasını görmek, rüyayı gören kişinin etrafında; kimsenin sevmediği, insanlara zarar veren, konuşmaları ile çevresindekilerin canını sıkan bir kişinin varlığını işaret eder. Bu insanın; kişilik olarak fırsatçı, sinsi, kötü karakterli olduğuna, rüya sahibinin kendini ondan korumasının gerekliliğine delalet eder. Bazen, rüyada köpek salyasını görmek; kişinin sağlık ile ilgili problemler yaşayacağı, bu sağlık sorunları yüzünden bir müddet hastanede yatmak zorunda kalacağı anlamında da yorumlanır.

Rüyada Sizden Kaçan Bir Köpek Görmek

Rüyada sizden kaçan bir köpek görmek, rüyayı gören kişinin güçlü karakterli kendini kötü düşünceli insanlardan koruyabilen bir kişi olduğu anlamındadır. Rüyada görülen köpek düşman olarak yorumlanır. Rüyasında kendisinden kaçan köpek gören kişi; üstün meziyetleri, güzel karakteri ve cesur davranışları sayesinde, düşmanının ondan uzaklaşmasını sağlayacağı anlamına gelir. Tüm bunlara rağmen rüya sahibinin etrafına karşı olan tedbirini elden bırakmaması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Kendisinin Köpek Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin kendisinin köpek olduğunu görmesi, rüyayı gören kişinin kötü huylarına dalalet eder. Kişinin karakterinin kötülüğünün hem kendisine hem de çevresine verdiği zarar anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin huylarının kötülüğüne, niyetinin her zaman iyi olmadığına, çevresindeki insanlar için düşmanlık beslediğine işaret eder. Rüyasında kendisinin köpek olduğunu gören kişinin, tüm bu olumsuz, onur kırıcı davranışlarından dolayı etrafında sevilmeyen ve kendisinden uzak durulan bir insan olduğu manasına gelir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Erdem AKALIN Yorumunda diyor ki;

    saat sabah 06 45 gibi sabaha karşı rüyamda misket gördüm perdeleri açmadan search ettim huzur kapısı rüya tabirleri gelince ekranıma okudukça okudum teşekkürü bir borç bilirim sık kullanılanlara sitenizi ekledim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com