Rüyada Köpeğin Isırdığını Görmek

Rüyada köpeğin ısırdığını görmek kötü bir rüyadır. Düşmanları ve tehlikeleri haber verir. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda bir saldırıya uğrayacağını anlatır. Rüyada köpek rüya sahibinin elini ısırırsa kişinin haram mal elde edeceğini ifade eder. Eğer köpek rüya sahibinin bacağını ısırırsa planlanan herhangi bir yere gidilemeyeceğini ya da haram mekanlara gidileceğini anlatır. Rüyada köpek kişinin kafasını ısırırsa rüya sahibinin kötü düşünceler içinde olduğunu ve bunlardan zarar göreceğini haber verir. Rüyada köpeğin arkadan gelerek aniden kişinin sırtından ısırması rüyayı gören kişinin hiç beklemediği birinden ciddi zarar göreceğine işarettir.

Rüyada Köpeğin Saldırması

Rüyada köpeğin saldırması iki farklı açıdan yorumlanır. Birincisi gerçek bir düşmanın saldırısını haber verir. İkincisi rüyayı gören kişinin kötü huylarının belirginleşmesi ve kötü alışkanlıklarının artmasını simgeler. Kötü ve kişiye zarar veren dostlukları da anlatır. Rüyada köpeğin ısırdığını görmek rüya sahibine maddi ya da manevi zarar geleceğini haber verir. Bu rüyayı gören kişinin hem davranışlarını düzeltmesi hem de çevresindeki insanlara karşı çok dikkatli olması gerekir.

Rüyada Köpeği Isırmak

Rüyada köpeği ısırmak çok hayırlı ve güzel bir rüyadır. İki farklı açıdan yorumlanır. Birincisi rüya sahibi düşmanlarına karşı zaferler kazanır ve güçlenir. İkincisi rüyayı gören kişi kötü alışkanlıklarını terk eder ya da kötü davranışlarını düzeltir. Alkol, kumar, uyuşturucu gibi kötü şeylerin bağımlısı ise bağımlılığından kurtulur. Eğer rüyayı gören kişi başkalarına karşı kaba ve şiddet yanlısı ise içindeki bu büyük öfkeyi yener ve yumuşak huylu biri olur. Rüyada köpeğin ısırdığını görmek ve ardından köpeği ısırmak rüyayı gören kişinin bir düşmanı tarafından zarar göreceğini ama ardından o düşmanından intikamını alacağını anlatır.

Rüyada Köpeğin Isırdığını Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada köpeğin ısırdığını görmenin psikolojik tabiri rüyayı gören kişinin gerçekte çok sıkıntılı günler geçirdiğini ve düşmanlarıyla savaştığını anlatır. Bazen de rüyayı görenin fobileri ile alakalı bir rüyadır. Rüyada köpeğin ısırdığını görmek yakın zamanda yaşanan bir fobiden olabilir. Rüya sahibi kendini sakinleştirmeli ve bulunduğu ortamdan uzaklaşmalıdır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Emine BARDAK Yorumunda diyor ki;

    saat gece 03 45 sularında yatsı namazından sonra uykuya daldıktan sonra rüyamda limon gördüm diyanet heyecanlandım girdim google a isabetli yorumu sitenizde yeterince telfnuma okudum ve doğruydu çok teşkler salih dualar ederim,

  2. Aslan TAŞ Yorumunda diyor ki;

    Pazartesi sabaha karşı rüyamda kedi gördüm rüyamın açıklaması için internete girdim huzur kapısı rüya tabirleri gelince ekranıma okudukça okudum teşekkür bu kadar anlaşılır yazı diğer sitelerde yok ,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com