Rüyada Köpek Görmek

Rüyada köpek görmek İslam alimlerinin önde gelenlerinden Cafer-i Sadık hazretlerine göre 4 farklı şekilde yorumlanır. Buna göre rüyada köpek görmek cinsiyetine bağlı olarak farklı şekilde tabir edilir. Eğer görülen köpek dişiyse ve rüyayı gören kimse erkekse bu aralar kötü yollu bir kadının erkeğin ayağına dolanacağı, onu yoldan çıkarmak isteyeceği ve bu nedenle de rüyayı gören erkeğin yuvasını dağıtmak için elinden geleni ardına koymayacağına yorumlanır. Eğer köpek erkekse bu durumda çevresinde güzel ilişkiler kurmaya ve her zamankinden daha çok güçlü olmaya yorulur.

Rüyada Köpek Sürüsü Görmek

Rüyada köpek sürüsü görmek uzun zamandan bu yana istediğiniz bir dileğin sonunda gerçekleşeceği ve bunun da bir sonucu olarak artık sizin de mutlu günlerle karşı karşıya kalacağınıza yorulur.

Rüyada Köpek Saldırması Görmek

Rüyada köpek saldırması görmek etrafınızda gizliden gizliye düşmanlarınızın olduğuna ve bunları bilerek hareket etmenize yorulur. Ayrıca köpeğin saldırmasıyla üstünüzdeki elbiseyi yırtması demek yakın zamanda hallolmasını istediğiniz bir işin de karmakarışık bir hal alacağını ve bir süreliğine daha sizi uğraştıracağı anlamına gelmektedir.

Rüyasında köpeğin ısırarak salyasını üzerinize akıttığını görmeniz gizliden gizliye bu düşmanlarınızın artık kendisini belli etmeye başlayacağına hatta sizi üzecek, sizi sinirlendirecek ağır sözler sarf edeceğine işarettir.

Rüyada Köpek Isırması Görmek

Rüyada köpek ısırması görmek iş yerinizde birilerinin ayağınızı kaydırmak için fırsat kolladığını gösterir. Bunun yanı sıra iş yerindeki bazı arkadaşlarınızın sizin bitip tükenmek bilmeyen çalışma azminizin ve yüksek enerjinizin kendisinde neden olmadığı için sizi içten içe kıskanacağına da delalet eder.

Köpeğin Dostluğu

Köpeğin dostluğu çevrenizde sizinle uğraşan düşmanlarınızın bu uğraşlarının boşa gideceği anlamına gelmektedir.

Dişi Köpek

Dişi köpek görmek çevrenizde yuvanızı yıkmak için kötü yollu kadının sizi baştan çıkarmak için sürekli sizinle meşgul olduğuna işaret eder.

Anne Köpek Görmek

Anne köpek görmek ve anne köpeğin yavrularını emzirdiğini görmek hayırlı evlada yorumlanır.

Rüyada Köpek Beslemek

Rüyada köpek beslemek evinizden eşyaların çalınacağına delalet eder.

Köpeğe Yemek Vermek

Köpeğe yemek vermek bolluk bereketlik anlamına gelir.

Yorumları Göster (10)