Rüyada Kol Görmek

Rüyada kol görmek ailede erkek bireyin kendi ayakları üzerinde durması gerektiğine, geçimini sağlamak adına işine büyük bir özen göstererek dört elle sarılması gerektiğine rivayet olunur. Öte yandan rüyasında kol gören erkeğin paylaşmayı seven her fırsatta ailesine kol kanat geren, onlara yardım eden kişiler olduklarına işaret etmektedir.

Rüyada Kol Kesilmesi

Rüyada kol kesilmesi rüyayı gören kişinin yakın akrabasından birisini kaybedeceğine ve uzun sürecek yasa işaret eder. Bu rüyayı gören kimsenin ayrıca alacağı bu vefat haberinden oldukça etkilenerek düşeceği ve yemeden içmeden kesilmesi dolayısıyla sağlığının da gerçekten de bozulacağı anlamına gelmektedir. Bu açıdan rüyasında kolu kesilmesi kötü olayların habercisi olarak kabul edilir.

Rüyada Kolun Kırılması

Rüyada kolun kırılması uğursuzluk ve felaketlerin habercisidir. Rüyasında kol kırılması gören kişinin kötü yollara sürükleneceği ve işinde kötüye gideceğine işaret ederken telafisi mümkün olmayan hataların içerisine dalacağı ve bundan son derece büyük yaralar alacağına her yönden işaret etmektedir.

Rüyada Kıllı Kol Görmek

Rüyada kıllı kol görmek maddi açıdan daralmaya işaret eder. Rüyasında kıllı kol gören kişinin geçim sıkıntısı çekip ailesiyle sorunlar yaşayacağı günlerin çok yaklaştığına delalet etmektedir. Öte taraftan kişinin elektrik, su ve doğalgaz faturasının da gereksiz israf nedeniyle %100 katlanarak aile bütçesini sarsacağına delalettir.

Rüyada Kollarının Olmadığını Görmek

Rüyada kollarının olmadığını görmek çevresinde kendisine sürekli dua eden ve onu koruyup kollayan kişilerin olacağına işarettir. Aynı zamanda kişinin işinin gücünün giderek açılacağına ve helal rızık yönünden Allah’ın ihsanını eksik etmeyeceğine de işaret sayılır.

Rüyada Kol Saati Görmek

Rüyada kol saati görmek bireyin sürekli gereksiz şeylerle meşgul olduğuna ve bu durumun kendisinde adeta takıntı haline geldiğine işaret eder. Kişisel işlerinde güçlerinde kısacası her neye karar verirse sürekli çok detaylı düşünerek tamamen gereksiz, boş şeylerle meşgul olması anlamına gelir.

Rüyada Kol Düğmeleri Görmek

Rüyada kol düğmeleri görmek sorumluluklarının bilincinde kişi olmaya, disiplinli ve özverili çalışmasından ötürü iş yerinde de sürekli takdir görmeye işaret ederek hayra delalet eder.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com