Rüyada Bülbül Görmek

Rüyada bülbül görmek mesleğinde elde ettiği üstün başarılar nedeniyle amirleri tarafından ödüllendirileceğine işaret eder. Ayrıca evliyse eşinden de sürekli takdir toplayacağına ve çocuklarının kendisiyle iftihar edeceğine yorumlanır. Rüyasında bülbül gören kimsenin çevresi tarafından sürekli örnek alınan ve parmakla gösterilen kişilerden olacağına delalet eder.

Rüyada Ölü Bülbül Görmek

Rüyada ölü bülbül görmek kişinin ağzından çıkanı kulağının duymayacağına ve dil yarasından kendisine dokunacak maddi manevi huzursuz günlere işaret eder. Öte yandan iş hayatında iş arkadaşlarıyla uyumsuz olacağına ve çevresiyle de sürekli kavga gürültü içerisinde bulunacağını gösterir.

Rüyada Bülbül Sesi Duymak

Rüyada bülbül sesi duymak kişinin yapmayı çok isteyip de bir türlü cesaret edemediği bir işte arkadaşından destek alacağına işaret eder. Bu sayede o kişinin adeta bir takıntı haline gelen bu durumun arkadaş ve çevresinden aldığı destekle gerçekleşeceğine ve bundan dolayı çok büyük mutluluk duyacağına yorumlanır.

Rüyada Bülbül Tutmak

Rüyada bülbül tutmak rüyayı gören kimsenin yakın zamanda çok iyi para kazanacağına ve çevresi tarafından da takdir toplayacağına işaret eder. Aynı zamanda yakın çevresince sürekli destekçi bulacağına sosyal ilişkilerinde eski günlerden daha başarılı olacağına tabir etmektedir.

Rüyada Bülbül Yuvası Görmek

Rüyada bülbül yuvası görmek kişinin ailesinde uzun zamandan beri dolaşan kara bulutların birer birer dağılmaya başlayacağına, kederli günlerin giderek yerine mutluluk dolu günlerin hem kendisini hem de ailesini beklediğine işaret eder.

Rüyada Kafeste Bülbül Görmek

Rüyada kafeste bülbül görmek kişinin iftiraya uğramasına yorumlanır. Ancak kendisine iftira atan kişinin yakın zamanda niyetinin ortaya çıkıp kendisinin aklanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Bülbül Yavrusu Görmek

Rüyada bülbül yavrusu görmek rüyayı görenin hem aile bireyleri tarafından hem de çevresi tarafından imrenilen, saygı duyulan kişi haline geleceğine delalet etmektedir. Öte yandan sürekli hayır duası toplayarak çevresinde sürekli örnek alınan kıymetli birey olarak kabul edilmesine delalettir.

Rüyada Bülbül Yumurtası Görmek

Rüyada bülbül yumurtası görmek yanlış anlaşılma nedeniyle dostlarıyla arasının açılacağına ancak bu durumun fazla uzun sürmeyerek hemen düzeleceğine işaret eder.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Emre Berk Yorumunda diyor ki;

    ikindi namazından az önce birden bire rüyamda köpek ısırması gördüm hayırdır deyip telefonu açtım girdim nete güzel yazılarla dolu sayfanız çıktı note 21 imin ekranına temiz yorum siz çok iyisiniz böyle devam edin lütfen,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com