Rüyada Karpuz Tarlası Görmek 

Rüyada karpuz tarlası görmek, rüyayı gören kişinin dost veya bir arkadaşı ile yaşanacak olumsuz gelişmelere delalet etmektedir. Rüyada karpuz görmenin bir diğer anlamı ise, yaşanılan sıkıntıların sona ereceğine tabir edilmektedir.

Rüyada Karpuz Bahçesi Görmek 

Rüyada karpuz bahçesi görmek, rüya sahibinin bolluk ve bereketli günler yaşayacağına, huzur ve feraha kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada Karpuz Yediğini Görmek 

Rüyada karpuz yediğini görmek, rüyayı gören kişinin akraba ve arkadaşlarının kendisi hakkında iftira ve dedikodu yapmasına delalet eder. Böylelikle rüyada karpuz yediğini görmek pek hayra yorumlanmamaktadır.

Rüyada Karpuz Gördüğü Halde Yemediğini Görmek 

Rüyada karpuz gördüğü halde yemediğini görmek, rüya sahibinin bol kazançlı işlere gireceğine ve büyük paralar kazanacağına tabir edilmektedir. Bu rüyanın bir diğer anlamı ise evli olan kişilerin evliliğinin çok güzel geçeceğine de delalet eder.

Rüyada Karpuz Tarlasından Karpuz Koparıldığını Görmek

Rüyada karpuz tarlasından karpuz koparıldığını görmek, rüyayı gören kişinin büyük kavga ve tartışmalara gireceğine yorumlanmaktadır. Eğer karpuzu kendinizin kopardığını gördüyseniz bu durum akraba ve dostunuz ile tartışacağınız manasına tabir edilmektedir.

Rüyada Birden Fazla Karpuz Görmek

Rüyada birden fazla karpuz görmek, rüya sahibinin çok sıkıntılı ve üzüleceğini delalet eder. Genel olarak bu rüya pek hayra yorumlanmamaktadır.

Rüyada Tarlada Karpuz Görmek 

Rüyada tarlada karpuz görmek, rüyayı gören kişinin akrabaları veya ailesi ile bir iş kurup, o kurduğu işin patronu veya lideri olarak kendini ispatlayacağı delalet edilir.

Rüyada Mevsiminde Karpuz Görmek 

Rüyada mevsiminde karpuz görmek, rüya sahibinin kısa zamanda bir haber alacağına ve bu aldığı haber sayesinde mutlu olacağına tabir edilmektedir. Ayrıca mevsimin de görülen karpuz sıkıntıların ve kötü olayların düzeleceğine delalet eder.

Rüyada Kış Mevsiminde Karpuz Görmek

Rüyada kış mevsiminde karpuz görmek, rüyayı gören kişinin keder ve dert çekeceğine rivayet edilmektedir. Ayrıca bu rüyanın bir diğer anlamı ise, rüya sahibinin fazla hırslara girip yenilgiye uğrayacağına da tabir olmaktadır. Mevsimsiz karpuz görmek genel olarak pek hayra yorumlanmamaktadır. Bu rüyayı görmek kişiye sıkıntı ve dert getirir şeklinde delalet edilir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com