Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek birçok tabirciye göre farklı farklı yorumlanmıştır. Ama tabircilere göre en belirgin özelliklerinden biri ise yılanın düşmanı temsil etmesidir. Etrafınızda sizin farkına varamayacağınız ve durumu size hissettirmeyen bir düşmanınız veya size sinsi planlarla yaklaşarak sizin çevrenizde kötülüğünüzü düşünecek bir arkadaşınızın, bir dostunuzun olabileceğine veya böyle bir arkadaşlık edeceğinizi işaret ediyor. Ve bu sebepten dolayı yaşayacağınız kötü  olaylar size sıkıntılı ve stresli bir zaman dilimi yaşatacaktır. Bir başka tabircilere göre ise yılanı nasıl gördüğünüze ya da ne şekilde gördüğünüze göre de yorumun değişebileceği, farklılık gösterebileceği söylenmiştir. Bazı tabircilere göre yılan, bolluk ve bereket demektir. Ailenizin içinde oluşan bir değişim ile birlikte huzur, mutluluk ve refah bir yaşam bulacağınıza işarettir. Eğer rüyayı gören kişi evli ise hayırlı bir evlat bekar ise hayırlı bir evlilik ve mutlu bir beraberlik demektir.

Rüyada Zehirsiz Yılan ;

Rüyada zehirsiz yılan görmek, maddi anlamda bolluk yaşayacağınıza, elinize parasal olarak değerli bir maden altın veya gümüş geçecegine bu dönemde ferah bir yaşam süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Arkadan Gelen Yılan ;

Rüyada arkanızdan gelen bir yılan görmek, çevrenizde olan bir kişinin, belli bir olay doğrultusunda zararlı işlere gireceğine ve bunu sizden habersiz sinsi bir şekilde ilerleteceğine işaret etmektedir.

Rüyada Yılan Öldürmek ;

Rüyada yılan öldürdüğünü görmek, sevmediğiniz kavgalı olduğunuz bir düşmanınızı alt edeceğinize işarettir. Rüyada eğer yılanı boğmaya çalışıyorsanız bir kişiyle belli bir sebepten dolayı yaşayacağınız kötü olayları işaret etmektedir.

Rüyada Yılanla Konuşmak ;

Rüyada yılanla konuştuğunuzu görmek, görüşmediğiniz veya tavır aldığınız bir düşmanınızla belli sebeplerden ya da hayırlı bir menfaat için barışacağınıza işarettir. Rüyanızda yılan sizinle iyi bir şekilde değilde kötü bir şekilde konuşuyor ise eğer bir düşmanınızla tartışmaya gireceğinize veyahut da düşmanınız yüzünden zara uğrayarak maddi anlamda sıkıntı çekmeye işarettir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com