Rüyada Karpuz Görmek

Rüyada karpuz görmek kimi zaman hayra kimi zaman da şerre delalet etmektedir. Bu açıdan rüyasında karpuzu ne şekilde gördüğünüzü en iyi şekilde dile getirmeniz gerekir. Ancak bu şekilde doğru bir rüya tabiri yapılabilecektir.

Rüyada Karpuz Almak

Rüyada karpuz almak rüyayı görenin yeni bir iş hayatına atılacağına ve girişimcilik yolunda kararlılıkla ilerleme kat edeceğine delalet etmektedir. İşte bu özelliğinden hareket edilerek her yönden bu şekilde tabir olunur.

Rüyada Karpuz Kesmek

Rüyada karpuz kesmek rüyayı görenin yakında kötü bir haberle karşılaşacak ve olumsuz durumun etkisinden uzun bir süre kurtulamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada Tatlı Karpuz Yemek

Rüyada tatlı karpuz yemek kişinin uzun süreden beri almak istediği müjdeli haberin sonunda kendisine verildiğine işaret ettiği gibi bunun yanı sıra kişinin güzellikle karşı karşıya kalmasına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Karpuz Yemek

Rüyada karpuz yemek kişinin ardından dedikodusunu yapan birtakım sinsi kişilerin olduğuna işaret eder. Öte yandan bu kişilerin maskesiyle kendisinin dostu olarak göründüğünü ve sürekli bu imajla kişinin gıybetini yapmaya devam ettikleri anlamı çıkarılmaktadır.

Rüyada Tarladan Karpuz Almak

Rüyada tarladan karpuz almak kişinin kavgalı gürültülü birtakım olayların içerisine gireceği anlamına gelivermektedir. Öte yandan kişinin bu ruh haliyle gerek özel yaşamında gerekse iş yaşamında sorunlarla baş etmesi gerektiğini gösterir.

Rüyada Karpuz Ekmek

Rüyada karpuz ekmek bireyin yeni bir işe atılacağına yorumlanır. Rüyasında boş bir tarlaya karpuz ektiğini gören kişinin hayatında maddi anlamda refah getirecek ve kendisine itibar sağlayacak kazançlı yepyeni bir iş anlamına gelmektedir.

Rüyada Olmamış Karpuz Görmek

Rüyada olmamış karpuz görmek kişinin hedeflerini henüz olgunlaştıramadığına ve bunun meyvelerini almasının henüz erken olduğuna delalet etmektedir.

Rüyada Çatlamış Karpuz Görmek

Rüyada çatlamış karpuz görmek rüyayı gören kimsenin sevinçlerinin hep yarım kaldığına ve bu durumun da kendisinde bunaltıcı, göz karartan bir psikolojik travma yaratmaya devam ettiğine alamettir.

Rüyada Karpuz Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada karpuz görmenin psikolojik anlamı kişinin sıkıntılı ve bezgin bir ruh hali içerisinde olduğunu ve sevinçlerinin hep yarım kaldığını gösterir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Ayşe KAÇIRAN Yorumunda diyor ki;

    saat sabah 05 00 gibi sebepsizce rüyamda kendi bebeğini gördüm kesinlikle nedir diye google a yazdım güzel yazılarla dolu sayfanız çıktı teleffanuma farklıyım klavyenize sağlık sık sık ziyaret edeceğim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com