Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Kuru Üzüm Yemek

Rüyada kuru üzüm yemek nimetin artması demektir. Rüyasında kuru üzüm yiyen kişinin evinden bereket bolluk eksik olmaz. Bu rüyayı gören kişinin ayrıca hiç beklemediği bir zamanda yeni rızık kapılarıyla karşı karşıya kalarak her yönden maddi anlamda büyük bir rahata ereceği anlamına gelmektedir. Bu da gerçekten de önemli bir diğer yaklaşım tarzlarından olması yönünden gerçekten de son derece sıra dışı yaklaşımlar olarak kendisini göstermeye devam eder.

Rüyada Kuru Üzüm Almak

Rüyada kuru üzüm almak kişinin işiyle alakalı olarak olumlu gelişmelere işaret eder. Rüyasında kuru üzüm alan bir kişinin uzun süreden beri çok arzu ettiği bir işinde gerçekten de biçilmiş kaftan olarak görüldüğü ve her yönden bu işe layık görülen kişi olduğuna yorulur. Bununla beraber tüccar olan kişinin diğer esnaflardan daha çok itibar kazanacağı ve onlara göre daha çok kazanç elde edeceğine yorumlanmaktadır. Bunun yanı sıra sıklıkla kişinin toplantılara davet edilerek iş yaşamında sürekli bir şekilde kendisini geliştirmek durumunda kalmakla kendisini bulmaya kesinlikle yorumlanır.

Rüyada Siyah Kuru Üzüm Görmek

Rüyada siyah kuru üzüm görmek ise kuru üzümün siyah renk olmasından ötürü şerre alamettir. Rüyada siyah renkte kuru üzüm görmek kişinin borç batağına sürükleneceğini hatta evini satacağı yine de borçlarından bir türlü kurtulamayacağını ve bu durumun da kendisinde yarattığı adeta travmaya işaret etmektedir. Bu bakımdan da rüyasında siyah kuru üzüm gören kişinin diğer durumlardan tamamen farklı olarak hayırlarla karşılaşacağını değil musibetlerin peş peşe kendisini beklediğini göstermektedir.

Rüyada Kuru Üzüm Yemenin Psikolojik Yorumu

Rüyada kuru üzüm yemenin psikolojik yorumu ele alınacak olunursa kişinin günlük hayatında sürekli en ufak şeyleri dahi kendisine dert ettiği ve adeta takıntı hastalığının baş gösterdiği anlamlarına gelir. Bu durumun da inceden inceye artarak devam eden bir durum olarak kabul edildiği ve de her bakımdan rüyasında kuru üzüm görenin günlük yaşamını daha stressiz, sakin ve her şeyi doğal akışına bırakarak yaşaması gerektiğine kesinlikle psikolojik olarak tabir edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz