Rüyada Beyaz Kum Görmek

Rüyada beyaz kum görmek, hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin sabırla beklediği bir işten müjdeli haberler alacağına dalalet eder. Rüyayı gören kimsenin zor günlerinde karamsarlığa kapılmayan, başına gelen her türlü olayı hayra yoran kişiliği sayesinde istediği tüm başarılara sahip olacağına ve mutluluğa işaret eder. Rüya sahibinin; maddi kazançları olacağı, iş hayatında terfi alacağı ve yüksek mevkilere geleceği anlamında yorumlanır. Ayrıca bu rüya, kişinin ailesi için bereket anlamına gelir. Aile bireylerinin rızkının artacağına, onlar için gelecek güzel ve mutlu günlerin göstergesidir. Başka bir tabir ise; bu rüya, kişinin ailesine gelecek yeni bebek haberinin müjdecisidir.

Rüyada Üstüne Beyaz Kum Aktığını Görmek

Rüyada üstüne beyaz kum aktığını görmek, ister zengin olsun, ister fakir olsun rüya sahibinin maddi olanaklarının artacağına işaret eder. Kişinin yaşam kalitesinin artacağı ve daha fazla kazanımlarının olacağı şeklide yorumlanır. Hayatında olmasını istediği şeylere rahat ulaşabileceği maddi imkânlara sahip olması anlamına gelir. Rüya sahibi evli bir kadın ise, eşi tarafından verilecek sürpriz bir hediye ile mutlu olacağı; bu mutluluğun evliliklerini daha da iyi yönde etkileyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Beyaz Kumdan Kale Yapmak

Rüyada beyaz kumdan kale yapmak, hayırlı ve güzel günlerin geleceği anlamını taşır. Rüyada beyaz kumdan kale yapılması parlak bir hayatın habercisidir. Rüyayı gören kimsenin iş yaşamında hedefleri doğrultusunda herhangi bir engelle karşılaşmadan ilerleyeceği; aile yaşamında mutlu günler geçireceği anlamını taşır. Eğer kişi bekâr ise huzurlu bir yuvanın kurulacağının işaretidir. Ayrıca rüya sahibinin bedenen sağlıklı bir yaşam süreceği şeklinde ifade edilir.

Rüyada Beyaz Kum Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada beyaz kum görmenin psikolojik yorumu, hayatlarında her olaya iyimser gözle bakan, mutlu olmak için çok büyük olayları beklemeden, yaşadıkları anlardan zevk almayı bilen insanlardır. Ayrıca dünyaya bu bakış açısı ile bakmaları çevresindeki insanları da etkiler ve onların da yaşamları içinde mutlu olmalarını canı gönülden ister.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Alperen TAŞ Yorumunda diyor ki;

    saat sabah 06 15 sularında ikindi vakitlerinde rüyamda park gördüm perdeleri açmadan search ettim birkaç aramadan sonra geldi cebime tekrar tekrar düşündüm thank you sık kullanılanlara sitenizi ekledim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com