Rüyada İçli Köfte Görmek 

Rüyada içli köfte görmek, rüyayı gören kişinin eşinin çok becerikli ve hamarat olacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı bekar birinin görmesi ailesi olmadan yolculuk yapacağına veya uzak bir yerde okuyacağına yorulmaktadır.

Rüyada İçli Köfte Yemek 

Rüyada içli köfte yemek, rüyayı gören kişinin ev ihtiyaçlarını sıkıntısız ve eksiksiz karşılayacağına delalet eder. Ayrıca bu rüyanın bir diğer anlamı ise bol kazanca, düzenli ve güzel bir ev hayatının olacağına tabir edilmmektedir.

Rüyada İçli Köfte Yapmak

Rüyada içli köfte yapmak, rüyayı gören kişinin erkek ve kadın olması rüyanın yorumunu değiştirmektedir. Eğer rüyayı gören kişi erkek ise, aile hayatında sorunlar ile karşılaşacağına ve eşinin yaptıklarından memnun olmayacağına delalet eder. Fakat rüyayı gören bir kadın ise, yemek ve ev işlerinde becerikli olup eşini mutlu edeceğine tabir edilmektedir.

Rüyada İçli Köfte Almak 

Rüyada içli köfte almak, rüyayı gören kişinin kazancının bol olmasına tabir edilir. Ayrıca kişinin helal ve bol kazançlar elde edeceğine ve sıkıntısız hayat yaşayacağına delalet etmektedir. Bu rüyanın bir diğer anlamı ise, bazı alimlere göre zenginlik anlamında yorumlanmaktadır.

Rüyada İçli Köfte Satmak 

Rüyada içli köfte satmak, rüyayı gören kişinin can sıkıcı günler geçireceğine ve bu sebeple ailesi tarafından destekleneceğine, yaşadığı sıkıntıların maddi yönde olacağına delalet etmektedir. Ayrıca bu rüyayı gören kişinin bu can sıkıcı sorunları sevdiği insanların destekleri ile atlatacağına da yorulmaktadır.

Rüyada İçli Köfte Dağıtmak

Rüyada içli köfte dağıtmak, rüya sahibinin iyi davranışlar sergileyeceğine, maddi imkanlarını başkalarına yardım şeklinde yarar sağlamaya kullanacağına delalet etmektedir. Ayrıca rüyada içli köfte dağıtmanın bir diğer anlamı ise, bir çok insanın kalbinde yer edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada İçli Köfte Açmak 

Rüyada içli köfte açmak, rüyayı gören kişinin güzel ve mutlu bir hayat yaşayacağına delalet etmektedir. Aynı zamanda aşk hayatının da güzel ilerleyeceğine, inatçı bir insanla karşılaşacağına da tabir edilir. Bu rüya bazı alimlere göre pek hayra yorulmamaktadır.

Rüyada Başkasının İçli Köfte Yaptığını Görmek

Rüyada başkasının içli köfte yaptığını görmek, rüya sahibinin ailesi ile tartışma yaşayacağına ve sıkıntılar çekeceğine delalet etmektedir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Burçe KUŞ Yorumunda diyor ki;

    Salı gece yarısı rüyamda ağladığını gördüm az önce interneti açtım tasırımı hoş bu site görünce telefonuma düşünüp durdum siz çok iyisiniz sık kullanılanlara sitenizi ekledim,

  2. Celaleddin ÖZCAN Yorumunda diyor ki;

    saat gece 01 45 sularında son olarak uzun zamandır görmediğin birini rüyamda gördüm hoop netten bakayım dedim. tasırımı hoş bu site görünce cebime tekrar tekrar düşündüm iyiki varsınız sık kullanılanlara sitenizi ekledim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com