Rüyada Yangın Çıkarmak

Rüyada yangın çıkarmak, rüya sahibinden kaynaklanacak bir takım kötü olaylara işaret etmektedir. Rüya sahibinin attığı adımlar ya da söylediği bazı sözler neticesinde toplumda kargaşanın çıkacağına, mevcut düzensizliğin ya da ayrılık olaylarının sorumlusu olacağına delalet etmektedir. İnsanların kendisini izlediği ve davranışlarını örnek aldığı bir konumda bulunan kişi, gerçekleştirdiği olumsuz eylemlerle kendinden sonrakilere de kötü bir rol model olacağına işaret etmektedir. Ayrıca halkın inanç anlamında doğru yoldan ayrılacağına, bir takım ayrılıkçı fikirlerin ortaya atılarak birlik ve beraberliğin bozulacağına ve güzel fiilleri bırakarak günaha dalacaklarına işaret etmektedir. Rüyada yangın çıkarıp her yerin yandığını görmek, kişilerin arkasından konuşup gıybetini yaparak aralarındaki muhabbeti bozmaya, böylelikle onları birbirlerine düşürmeye delalet etmektedir.

Rüyada Yangın Çıkması

Rüyada yangın çıkması, tabircilerin genellikle bir takım toplumsal karışıklık çıkması olarak yorumladığı bir durumdur. Bununla birlikte sıkıntılı bir dönemin yaklaştığına işaret olarak görülür. Rüya sahibinin yakınlarında bulunanların arasının açılacağına, yaşanan bazı olumsuz olaylar ve edilen kötü sözler neticesinde birbirlerine düşeceğine delalet eder. Söz konusu rüyada yangın olayı sabit bir yerde gerçekleşmeyip başka bölümleri de kaplıyorsa birden fazla kişinin sıkıntılarla uğraşacağına yorulur. Kişinin rüyada gördüğü yangın eğer evinin içinde gerçekleşiyorsa, hane halkı ile bir takım problemler yaşayacağına; sokakta ya da mahallede gerçekleşen yangın olayında da evinin yakınında oturan kişilerle yaşanacak bazı sıkıntılara delalet etmektedir.

Rüyada Yangının İçinde Kalmak

Rüyada yangının içinde kalmak, rüyaya muhatap olan kişi, çevresinde çıkan bir yangının içinden çıkamadığını görüyorsa eğer, yaşamında bir takım problemlerle karşılaşacağına işaret etmektedir. Kişinin razı olmadığı fiiller gerçekleştireceğine, bu durumun sonucu olarak da farklı alanlarda bazı sıkıntılarının ortaya çıkacağına delalet eder. Kimi rüya tabircilerinin yorumuna göre de yangın içinde kalma durumunun,  muhatap olan kişinin hayatında yaşadığı zorluklardan sıyrılacağına ve rahatlığa kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada Yangın Çıkarmanın Psikolojik Tabiri

Rüyada yangın çıkarmanın psikolojik tabiri, kişinin yaşadığı problemli dönemden kaynaklanan ya da karakteristik özelliklerinin getirdiği öfkeli ve sinirli olma durumunun sonucudur.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Ayşe Dilara Yorumunda diyor ki;

    saat gece 12 gibi gece namazına kalkmadan önce rüyamda sevişmek sebepsizce neti açtım arayınca direk sizin huzur kapısı çıktı açıldı önüme okudum emeklerinizn karşılığınız alırsınız başarılısınız,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com