Rüyada Ay Görmek

Rüyada ay görmek, rüyayı gören kişi için oldukça hayırlıdır. Bu rüyanın anlamı rüya sahibinin onurlu ve gurur verici bir yaşam sürmesine, aile veya iş hayatının kıskanılmasına ve etrafında kötü insanların olduğuna tabir edilmektedir.

Rüyada Ay Işığı Görmek

Rüyada ay ışığı görmek, rüyayı gören kişinin sakladığı bir sırrının ortaya çıkmasına, herkesin bu sırrı öğrenmesine delalet etmektedir. Birçok alimlere göre bu rüya hayra yorulmamaktadır.

Rüyada İki Tane Ay Görmek

Rüyada iki tane ay görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılı günler geçireceğine, önemli kararlar alıp aldığı kararların arkasında durup kendini ispatlamaya delalet etmektedir.

Rüyada Ay Doğduğunu Görmek

Rüyada ay doğduğunu görmek, rüya sahibi için hayırlı haberler almasına, aldığı haberlerden ötürü çok mutlu olacağına delalet etmektedir. Bu rüya genel olarak hayra yorumlanmaktadır.

Rüyada Dolunay Görmek

Rüyada dolunay görmek, rüya sahibinin yaşadığı can sıkıcı ve üzüntülü olayların biteceğine delalet etmektedir. Bu rüyanın bir diğer anlamı ise, farklı bir yaşam hayatına geçmesine, hayatın da yeni bir sayfa açacağına, maddi açıdan bereketli günlere gireceğine tabir edilir.

Rüyada Ayın Yere İndiğini Görmek

Rüyada ayın yere indiğini görmek, rüyayı gören kişinin bol para kazanacağına, kazandığı paralar ile borçlarını kapatacağına insanlara iş imkanı sağlayacağına delalet etmektedir. Ayrıca bu rüya bazı alimlere göre pek hayra yorulmaz. Rüya sahibinin sıkıntılı zamanlar geçireceğine, beklenmedik sorunlar ile karşılaşacağına tabir edilir.

Rüyada Kanlı Ay Tutulması Görmek

Rüyada kanlı ay tutulması görmek, rüyayı gören kişinin bol kazançlar elde edeceğine, iyi arkadaş ve doslara sahip olacağına, hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada Hilal Şeklinde Ay Görmek

Rüyada hilal şeklinde ay görmek, rüyayı gören kişinin mal kaybı yaşamasına, zengin birinin de zarara uğrayıp iflas etmesine tabir edilir. Bazı alimlere göre rüya sahibi bekar ise, kısmet bulup evleneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Ay Tutulması Görmek

Rüyada ay tutulması görmek, rüya sahibinin devlet içi karışıklığa gireceğine ve devletin bu sorunu çözüme kavuşturmakta zorlanacağı anlamına tabir edilmektedir. Ayrıca bu rüya genel olarak hayra yorulmaktadır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com