Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Kurşun Yemek

Rüyada kurşun yemek, tabircilerin yorumlarına göre hayırlı ve mutlu günlerin geleceğini müjdeler. Rüyaya muhatap olan kişinin yakın zamanda yıllardır aradığı aradığı ruh eşine kavuşacağına ve çok mutlu günler geçirerek, güzel bir birlikteliğe adım atacaklarına delalet eder. Bunların yanında, rüyayı görenin gıyabında olumsuz şeylerin konuşulduğu ve kişinin bunu öğrenerek üzüleceğine dair yorumlar da mevcuttur.

Rüyada Kurşun Yemek Vurulmak

Rüyada kurşun yemek vurulmak, kişinin yaşamında aşk ile ilgili büyük gelişmelerin olacağına, tanıştığı birine büyük bir sevgiyle bağlanacağına ve adeta aklını başından alacağına işaret edilir. Attığı her adımda ve yaptığı her işte tutulduğu bu aşkı düşünecek derecede yoğun bir sevgi yaşayacağına yorulur.

Rüyada Kurşun Yemek Ölmemek

Rüyada kurşun yemek ölmemek, rüyaya muhatap olanın aşk hayatında çok yoğun duygularla birisine tutulacağına ancak beklediği gibi kendisinin sevilmeyeceğine yorulur. Bu sebeple de kişinin çok üzüleceğine ve bu hayal kırıklığını uzun bir zaman üzerinden atamayacağına delalet eder. Ancak belli bir zaman sonra bu sıkıntıdan kurtulacağına ve bir daha böyle bir üzüntü yaşamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kurşun Yemek Ölmek

Rüyada kurşun yemek ölmek, yine gönül işleri ile ilgili bir takım gelişmelere yorulan bir rüyadır. Rüyasında kurşun ile vuruluyor ancak hayatını kaybetmiyorsa, aşk hayatında önüne bazı engeller çıkacağına, sevdiği için bunları aşmaya çalışırken önemli deneyimler kazanacağına, bunun sonucunda da daha olgun ve güzel bir ilişki yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Sırtından Kurşun Yemek

Rüyada sırtından kurşun yemek, Türkçede bulunan ‘sırtından vurulmak’ deyimiyle benzer anlamlar çıkarılan bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, hasımları tarafından bir takım saldırılarına uğrayacağına, bunların fiziksel saldırı değil de iftira, gıybet, karalama gibi sözlerle arkasından yapılacağına ve bu nedenle hem üzüleceğine hem de zor durumda kalacağına işaret eder.

Rüyada Kafaya Kurşun Yemek

Rüyada kafaya kurşun yemek, rüya sahibinin başında dönen bir takım musibetlere işarettir. Kişinin aniden bir sağlık probleminin ortaya çıkabileceğine ya da bir çeşit kaza yaşayabileceğine delalet eder.

Rüyada Mermi Yemek

Rüyada mermi yemek, kurşun yemek ile aynı alametlere sahiptir. Kişinin büyük bir sevdaya tutulacağına ve mutlu günler geçireceğine delalet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz