Rüyada ağda yapmak

AĞDA: Vücuttaki tüyleri sökmek için ağda kullanmak, gönül huzuruna ve ferahlığa işarettir. Ağda kullandığı halde tüylerin tamamen dökülmediğini görmek, sıkıntının bir süre daha devam etmesine işarettir. Rüyada ağda yapmak sıkıntılı süreçlerin sona ereceği ve sabırlı olunması gerektiği anlamını da taşır.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.
Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.
Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Erkut POLAT Yorumunda diyor ki;

    hiç beklemediğim bir anda kimse yokken ihya rüya perdeleri açmadan search ettim huzur siteniz açıldı ekranıma okudukça okudum hayret içinde kaldım sağlık afiyet diliyorum,

  2. Abdulkadir Aykut Yorumunda diyor ki;

    gece yarısından sonra sessizce yurken rüyamda kar yemek uyanır uyanmaz eski bilgisayarımın başında buldum kendimi güzel yazılarla dolu sayfanız çıktı tabletime okudum durdum, güzelsiniz dikkatli yazılarınızı okuyacağım,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com