Rüyada Hz. Ali’yi görmek

ALİ (R.A.): Rüyada Hz. Ali’yi gören, hayırlı ilme kavuşur, mad­dî manevî düşmanlarına karşı çok cesaretli ve kuvvetli olur.
Hz. Ali’yi rüyada görmek, di­nini yaşamada kararlı ve irşat va­zifesini tereddüt göstermeden korkusuzca yapmaya, bol rızka; şecaat, takva ve keramet izhar etmeye ve şehit olarak ölmeye işarettir.

Rüyada Ali (r.a.) görenler giriştikleri işlerde korkusuzca ve başarıyla yükselirler. Rüyada 4 büyük halifemizden sonuncusu olan Hz. Ali’yi görmek son derece hayırlıdır ve tüm rüya tabircileri tarafından hayırlı yorumlanmıştır.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.

Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.

Rüyada Hz. Ali’yi görmek konusunda aradığınız doyurucu bilgiyi makalemizde buldunuz mu? Daha ayrıntılı bir araştırma için Huzur Kapısı sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret edebilir bildirimleri açabilirsiniz. Rüyada Hz. Ali’yi görmek konusunda diğer ziyaretçilerimizin yorumları için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Makalemizle ilgili destek ve eleştirileriniz için değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

 Sponsor Reklam

Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com