Rüyada Hz. Ali’yi görmek

ALİ (R.A.): Rüyada Hz. Ali’yi gören, hayırlı ilme kavuşur, mad­dî manevî düşmanlarına karşı çok cesaretli ve kuvvetli olur.
Hz. Ali’yi rüyada görmek, di­nini yaşamada kararlı ve irşat va­zifesini tereddüt göstermeden korkusuzca yapmaya, bol rızka; şecaat, takva ve keramet izhar etmeye ve şehit olarak ölmeye işarettir.

Rüyada Ali (r.a.) görenler giriştikleri işlerde korkusuzca ve başarıyla yükselirler. Rüyada 4 büyük halifemizden sonuncusu olan Hz. Ali’yi görmek son derece hayırlıdır ve tüm rüya tabircileri tarafından hayırlı yorumlanmıştır.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.

Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com