Rüyada harap olmak

HARAP OLMAK: Rüyada bir şehrin harap olduğunu görmek, devlet başkanının değişmesine ve halka zulmetmesine işarettir.
Bir ülkenin harap olduğunu görmek, o yer halkının dağınık ve perişan olmalarına işarettir.
Bir şehrin deprem gibi şeylerle harap olması, devlet büyüklerine gelecek musibete işarettir.
Rüyada erin tavanının yıkıldığını görmek, eşlerden birinin ölümüne işarettir.
Rüyada devlet sarayının yıkıldığını görmek, saltanatın elden gitmesine işarettir.

Rüyada ev ve işyerinde her çeşit zarar, beklenmedik hadiselere işarettir.
Rüyada harap olmak hayıra yorulmaz, eğer gördüğünüz rüya bilinç altı rüyası değilse, gündelik yaşamınızda İslamiyete sıkı sıkıya sarılmalı, dualarınızı arttırmalısınız. Bol bol Kuran-ı Kerim okumalı ve Allah’a dua etmelisiniz. Her şeyin en iyisini bilen odur. Kaza ve Kader Allah (c.c.)’tandır.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.
Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.

Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.

Sonuç: Rüyada harap olmak

Rüyada harap olmak hakkında çok şey öğrendiğiniz ve belki de önceden bilmediğiniz birçok bilgiyi keşfettiğiniz umuyoruz. Yeni bilgiler edinmek, islam dinini öğrenirken iyileşme sürecinde önemli bir adımdır ve bilgi, güce dönüşebilir. Bu nedenle, bu makaleyle ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı paylaşarak bizimle etkileşime geçmekten çekinmeyin. Her türlü geri bildiriminiz bizim için değerlidir ve gelecekteki çalışmalarımızı iyileştirmemize yardımcı olur. Sizlerle daha fazla ilginç bilgi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!Daha ayrıntılı bir araştırma için Huzur Kapısı sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret edebilir bildirimleri açabilirsiniz. Sonuçta Rüyada harap olmak konusunda diğer ziyaretçilerimizin yorumları için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Makalemizle ilgili destek ve eleştirileriniz için değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

 Sponsor Reklam

Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Ecenur BÜGER Yorumunda diyor ki;

    saat gece 02 15 sularında uyanınca rüyamda kahve ikram ettiğimi aniden laptopumu açtım isabetli yorumu sitenizde yeterince bilgisayarıma dikkatlice okudum admin sağol devamke,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com