Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Hamilelik Testi Görmek

Rüyada hamilelik testi görmek, manevi anlamda eksikliklerinizin olacağına ve bununla zorlu sürece gireceğinize işarettir. Dini açıdan yanlış şeyler yapabileceğinize ve bunlar size yanlış yolda olduğunuza dair uyarıcı mesajlar niteliğinde olacaktır. Rüyayı gören kişinin kolay kazanç elde etmek için uğraştığı işlerin riskli olacağına ve zararlı sonuçlar elde edeceğini ve bunlar neticesinde çevresinde birçok kötü insanın bulunacağını ve kötü bir yola gireceğini işaret etmektedir. Bu rüyada asıl verilmek istenen mesaj bu olaylara karşı bir tedbir alman ve her zaman ki olduğundan daha dikkatli olman gerektiğini gösterir.

Rüyada hamilelik testi yapmak ;

Rüyayı gören kişi evli bir kadın ise yakın zamanda hamile kalabileceğine, hamileyse de gebelik dönemin de oluşabilecek sağlık sorunlarınıza hem de bebekle ilgili problemler olabileceğini delalet eder. Eğer rüyayı evli bir erkek görüyorsa evliliğin de sorunlar çıkacağına ve bunun sebebide çevresinde bulunan kişiler yüzünden olacağına, ailesiyle sürekli şiddetli bir geçimsizlik söz konusu olacağını delalet eder. Bunların sonucu olarak hem kendi ailesiyle olan ilişkilerinde hem de iş sahasındaki iliskilerinde problemler yaşayacağına işarettir.

Rüyada hamilelik testinin pozitif çıkması ;

Sürekli aklında olan meselelerin, sorunların ve hatta kişilerin kuşkulandığı gibi olmasını işaret etmektedir. Kendisini iyi gibi gösteren arkadaşların aslında niyetlerinin kötü olması ve sizin icin kötü düşüncelerde olduğunu ama sizin bu durumu farkedip önlem alacağınıza ve onların planlarını alt üst edeceğiniz manasına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişi eğer evlenmemişse, evlilik dışı bir gebeliğin söz konusu olabileceğine işarettir.

Rüyada hamilelik testi görmenin psikolojik yorumu ;

Kişi eğer gebe kalmaktan korkuyorsa ve korunmadan bir ilişki yaşıyorsa genelde psikolojik bir baskı olarak rüyalarında hamile kalmış olarak görmektedir. Bu da içlerinde bulunan korku ile bu rüyaları görmelerine olanak sağlar. Eğer sürekli hamile kalma riskini düşünüyorsa kişi bunun etkisiyle de bu rüyaları görebilir. Sadece bununla kalmamakla kişi eğer sürekli bir bebek hayali kuruyor ise bu kişilerin bu tarz rüyaları görme ihtimallerinin olduğu da tahmin edilebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz