Rüyada Tıraş Olmak

Rüyada tıraş olmak kişinin manevi hayatına çekidüzen vererek özellikle de peygamber efendimizin sünnetlerine riayet etmede son derece temkinli olmaya başlamasına delalet eder. Ayrıca rüyasında tıraş olduğunu gören kişinin darlık günlerinden kurtularak bolluk ve bereketli aile yaşantısının kendisini beklediğine, serkeşlik, vurdumduymazlık hallerinin de son bulacağına alamettir.

Rüyada Sakal Tıraşı Olmak

Rüyada sakal tıraşı olmak kişinin son derece alçakgönüllü olacağına, malıyla mülküyle ve kariyeriyle kesinlikle övünmeyeceğine, kullardan bir kul zihniyetiyle hareket ederek kendisini diğer insanlardan büyük görmeyeceğine delalet eder. Aynı zamanda çok iyi bir şekilde eğitim hayatını tamamlamış olmasına rağmen kesinlikle bu konuda da tevazu kanatlarını sonuna kadar indireceğine alamettir.

Rüyada Saç Tıraşı Olmak

Rüyada saç tıraşı olmak kişinin dış görünümüne önem vereceğine işaret etmektedir. Rüyayı görenin saçını boyatmak veya kazıtmak, saçına fön çekmek veya farklı saç modelleri denemesi yaparak tamamen yepyeni bir imajla işe gideceğine delalet kabul edilmektedir.

Rüyada Bıyık Tıraşı Olmak

Rüyada bıyık tıraşı olmak dertlerden, kederlerden kurtulmaya işaret etmektedir. Öbür yandan yine bireyin rüyasında bıyık tıraşı olmasını görmesi demek üzerindeki yükü kaldırarak hayata daha enerjik ve daha pozitif bakacağı anlamlarına gelivermektedir.

Rüyada Ense Tıraşı Olmak

Rüyada ense tıraşı olmak malca çok büyük servete sahip olacağınız demektir. Rüyasında ense tıraşı olduğunu gören kişinin ayrıca çileli ve yoksul günlerini geride bırakarak bunun yerine son derece rahat ve huzurlu geçecek günlerle karşı karşıya kalması olarak kesinlikle ifade edilmektedir. Bu özellikleri bakımından değerlendirilecek olunduğu zaman her yönüyle rüyasında ense tıraşı olduğunu görenin maddi anlamda çok büyük rahatlık elde edeceğini söylememiz gerekir.

Rüyada Tıraş Makinesi Görmek

Rüyada tıraş makinesi görmek rüyayı görenin yanında her zaman onu anlayan ve ona destek olan birisinin olduğuna işaret etmektedir. Öte yandan rüyayı gören kimsenin her bakımdan tüm dertlerinin ortadan kalkarak gerçekten de kısa zamanda hastalığı varsa şifa bulacağına, borcu varsa bunların altından kalkacağına da alamet etmektedir. Bu özellikleri baz alınarak değerlendirildiği zaman gerçekten de rüyasında tıraş makinesi gören kişilerin her yönüyle sosyal ilişkilerin gelişmiş olması çıkarılır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Ahmet ÖZEN Yorumunda diyor ki;

    saat sabah 05 15 gibi gece rüyamda kayınvalide gördüm suyumu içtim girdim nete güzel sayfanız çıkınca cep telefonuma farkına vardım hayırlı işler devamlı takip ediyorum,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com