Rüyada halife görmek

HALİFE: Rüyada güler yüzlü halife görmek, hayır, bereket, izzet, şeref, dünya ve ahiret saadetine işarettir.
Halife görmek, şuurlu Müslüman olmaya; insan-ı kâmil, âlim, Peygamber varisi olan kimseye ve hak dostlarına işarettir.
Rüyada halife görmek, sünnete uymaya, din ve takvaya, halktan ayrılıp yalnız yaşamaya; sözde, işte doğruluğa, nafile ibadete, zikir ve tövbeye, günahlardan arınarak manevî temizliğe işarettir.

Rüyada kendinin halife olduğunu görmek, izzet ve şerefe, ehilse imamlığa işarettir.

Rüyada halifeyi öldürdüğünü görmek, veya halife mezarı görmek büyük bir işe teşebbüs etmeye ve muvaffak olmaya işarettir.
Rüyada halife görmek, inançsız için İslam ile şereflenmeye, iyilikle emredip kötülükten sakınmaya ve vadini yerine getirmeye işarettir.
Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.

Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Dilara ALTUN Yorumunda diyor ki;

    bayram namazına kalkmadan az önce gece yarısı rüyamda beyaz lahana gördüm hızla arama tuşuna bastım birkaç aramadan sonra geldi telefonuma düşünüp durdum isabet ettiniz Hocalarımın emeklerine sağlık,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com