Rüyada hakim görmek

HAKİM: Rüyada hakim görmek, ilim, irfan ve hikmet sahibi olmaya işarettir.
Adalet üzere hüküm veren hakim görmek, insanı kurtuluşa ulaştıracak gerçek doğrulara ve makam sahibi olmaya, Allah’ın rızasına ulaşmaya, nimetlere kavuşmaya işarettir.

Rüyada hâkim huzurunda hesap verdiğini görmek, şiddetten kurtulmaya, selamete erişmeye işarettir.
Kendinin hâkim olup halkı hesaba çektiğini ve adaletle hükmettiğini görmek, işinde merhamet ölçülerini muhafaza etmeye, makam yüceliğine, izzet ve şerefe işarettir.

HAKİM YARDIMCISI: Rüyada hâkim yardımcısı görmek, boş şeylerle vakit geçiren birine işarettir.
Rüyada kendi evinde beyaz giymiş birkaç hâkim yardımcısı
görmek, üzüntüden kurtulmaya, hastalıktan şifa bulmaya, korkudan emin olmaya işarettir.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.
Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.

Sonuç: Rüyada hakim görmek

Rüyada hakim görmek hakkında çok şey öğrendiğiniz ve belki de önceden bilmediğiniz birçok bilgiyi keşfettiğiniz umuyoruz. Yeni bilgiler edinmek, islam dinini öğrenirken iyileşme sürecinde önemli bir adımdır ve bilgi, güce dönüşebilir. Bu nedenle, bu makaleyle ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı paylaşarak bizimle etkileşime geçmekten çekinmeyin. Her türlü geri bildiriminiz bizim için değerlidir ve gelecekteki çalışmalarımızı iyileştirmemize yardımcı olur. Sizlerle daha fazla ilginç bilgi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!Daha ayrıntılı bir araştırma için Huzur Kapısı sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret edebilir bildirimleri açabilirsiniz. Sonuçta Rüyada hakim görmek konusunda diğer ziyaretçilerimizin yorumları için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Makalemizle ilgili destek ve eleştirileriniz için değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

 Sponsor Reklam

Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Atakan Fadimana Yorumunda diyor ki;

    Önceki gün gece saatlerinde rüyamda beyaz güvercin gördüm yataktan kalmadan huvayi marka telefonumu elime aldım güzel yazılarla dolu sayfanız çıktı önüme okudum hoş bir sitesiniz,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com