Rüyada halat görmek

HALAT: Rüyada gemi halatı görmek, güç, kuvvet, kurtuluş ve sevince; tomar halinde halat görmek, sıhhat, afiyet ve uzun ömre işarettir.
Rüyada kuvvetli bir halata sarıldığını görmek, Kur’an-ı Kerime yapışmaya ve Allah’a karşı verdiği sözünde durmaya, gerçek kurtuluşa ermeye işarettir. Elindeki halatın koptuğunu görmek, kıymetten düşmeye ve dinde zayıflığa işarettir.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.

Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Ayda YÜREKLİ Yorumunda diyor ki;

    saat gece 03 15 sularında kuşluk vaktinde rüyamda mezarlıklar gördüm uyanınca gördüğüm rüyanın ne anlama geldiğini görmek için site site gezmeye başladım webiniz gelince ekrana tekrar okudum siz çok iyisiniz salih dualar ederim,

  2. Asım KORKMAZ Yorumunda diyor ki;

    gecenin 2sinde su içtim rüyamda pırlanta yüzük takmak hayrolsun diyerek arama yaptım huzur kapısı sıtesinde hoşnut olarak telefonuma düşünüp durdum hayret içinde kaldım yayınlarınızın devamını dilerim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com