Rüyada ampul görmek

AMPUL:  Rüyada ışıklı ampul görmek; mutlu huzurlu aileye, başarıya, ibadete alamettir. Rüyada Işıksız ampul görmek; hastalığa, rüyada ampulün kırılmasını görmek hastalanmaya ya da ölümüne alamettir.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.

Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Büşra GÖRGÜLÜ Yorumunda diyor ki;

    saat gece 01 00 sularında birden aklıma gelince rüyamda çıplak inanarak inter neti aramaya başladım web siteniz açılınca ekrana tekrar okudum güzelsiniz ailecek sitenizden faydalanıyoruz,

  2. Ali ARSLAN Yorumunda diyor ki;

    saat gece 12 gibi kimseye söylemek istemeyeceğim rüyamda mandal gördüm rüyamın tabiri için googlea baktım bu sayfanın aldında girince önüme okudum sayenizde siteniz faydalı böyle devam,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com