Rüyada Eve Misafir Gelmesi

Rüyada eve misafir gelmesi, rüyaya muhatap olan kişinin, karakterli ve samimi kişilerden oluşan bir çevre kazanacağına, yakınında bulunan kimseler ile her daim güzel bir muhabbetinin olacağına, geçmişte yaptığı bir takım yanlışların farkında olarak bunları telafi edeceğine, doğruluk ve huzur dolu bir ömür yaşayacağına, maddi anlamda kolayca refaha ereceğine işaret olarak yorumlanır. Ayrıca kişinin rüyasında eve misafir geldiğini görmesi, yakın zamanda özel hayatında bazı olumlu gelişmelerin olacağına, güzel bir aşka yelken açarak evliliğin kapısını aralayacağına yorulur.

Rüyada Ferah Bir Ev Görmek

Rüyada ferah bir ev görmek, tabircilerin genellikle evlilik hayatıyla ilgili bazı durumlara işaret olarak yorumladıkları bir rüyadır. Rüyasında ferah bir ev gören kimsenin, güzel huy sahibi, anlayışlı ve hayırlı bir kimse ile yuva kuracağına delalettir. Tam tersi durumda kişi boğucu ve bunaltıcı bir ev görüyorsa eğer, geçinmekte zorlanılan bir kimse ile evlenileceğine alamettir. Bunların yanında rüyada ferah ev görmek, kişinin ana babasının hayatlarının oldukça uzun olacağına, çevresiyle ve yakınlarıyla daima güzel diyaloglar kuracaklarına yorulur.

Rüyada Evi Sırtına Alıp Götürdüğünü Görmek

Rüyada evi sırtına alıp götürdüğünü görmek, sorumluluk sahibi bir aile reisine işaret olarak yorumlanır. Rüya sahibinin, her türlü gereksinimlerini karşıladığı ve geçimini sağladığı mutlu bir yuvasının olacağına, eşini ve çocuklarını koruyan iyi bir aile reisi olacağına delalettir. Bunun yanında rüyayı gören kişi, söz konusu evi zahmetsizce taşıyorsa eğer, gerçek hayatta evi de aynı şekilde kolay bir şekilde geçindireceğine; rüyada ev taşırken oldukça zorlanıyor ve meşakkat çekiyorsa, rüyada görüldüğü gibi hakikatte de ailesini zorluklar içinde geçindirdiğine işarettir. Kişi, rüyasında gördüğü evi sürüklemek suretiyle götürüyorsa eğer, hane içinde yaşanan bir takım olumsuz gelişmelere rağmen evini ve ailesini bir arada tutan aile reisi olacağına alamettir.

Rüyada Evin Damının Yıkıldığını Görmek

Rüyada evin damının yıkıldığını görmek, rüya sahibinin, sağlık sıkıntıları, ailevi problemler ya da çevresel etkenler nedeniyle kederli günler yaşayacağına işarettir. Kişi rüyasında evinin damının yıkıldığını görüyorsa eğer, kendini huzursuz ve mutsuz edecek bir takım olumsuz gelişmeler yaşanacağına yorulur


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com