Rüyada Evden Kovulmak

Rüyada Evden Kovulduğunu Görmek

Rüyada evden kovulmak; evde yaşayan kişilerle ya da akrabalar ile bir sıkıntı yaşanıyor ise bu sıkıntının büyüyeceğine ve rüyayı gören kişin huzursuz, öfkeli davranışları sebebiyle problemin çözüme kavuşamayacağına işaret eder. Henüz yaşları küçük olan kişilerin asi davranışlarının sıkıntılara yol açabileceğini rüyayı gören kişinin vazifesi olmasa bile bir konuda olmadık yere sorumluluk alacağını ve bunun da kişinin iyi niyetine rağmen kendisi için olumlu sonuçlanmayacağını, bir konuda kararsız kalacağını nitelendirir. Rüya sahibinin henüz yetişkinlik çağında çocuğu var ise bu konuda bir tartışma yaşayacağını, çocuğu ile iletişim kurmakta zorlanacağını, kendisini ifade etmekte güçlükler yaşayacağını ve bunlar ile baş etmek yerine herkesin onu anlamadığını düşüneceğine delalet eder.

Rüyada eşi tarafından evden kovulmak

Rüyada eşi tarafından evden kovulmak; eşinin kişiyi anlaması ve zaman tanımasına rağmen, rüya sahibinin ev ile ilgili bir konuda sorumluluk almak istemekten kaçınacağına ve sakladığı doğruların yakın zamanda ortaya çıkacağına bu sebep ile evde tartışmalar yaşanacağına bunların neticesinde bir ayrılık ya da bir süre ayrı kalma kararının verileceğine işaret eder.

Rüyada Evden Kovulmak ve Ağlamak

Rüyada evden kovulmak ve ağlamak; rüya sahibinin evdeki kişiler ile bir sıkıntı yaşayacağına bu durumdan büyük üzüntü duyacağına, bu sıkıntının öfkeli tutumlar neticesinde daha da büyüyeceğine işaret eder.

Rüyada Baba Tarafından Evden Kovulmak

Rüyada baba tarafından evden kovulmak; babası ile yaşadığı problemlerin büyüyeceğine ancak rüya sahibinin sakin tutum sergilemesi neticesinde hem aile içindeki yaşanan problemlerin yavaş yavaş çözüme kavuşacağına, rüya sahibinin istediği bir şeyi elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Başka Bir Evden Kovulmak

Rüyada başka bir evden kovulmak; rüya sahibinin mutlu bir olay yaşayacağına iş ya da eğitim hayatında istediği bir şeyi elde edeceğine, kariyerinde yükselişe geçeceğine, kişinin maddi durumda büyük oranda iyileşmeler olacağına, aile ilişkilerinin yavaş yavaş düzeleceğine, kişi bekar ise yeni bir kapının kendisine açılacağına, bunun neticesinde mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine delalet eder.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Burcu Birsen Yorumunda diyor ki;

    saat gece 03 00 gibi günü gece yarısından önce rüyamda tanımadığın birini gördüm suyumu içtim girdim nete huzur siteniz açıldı cep telefonuma anladıkça okudum thank you iyi yayınlar,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com