Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada İnsan Görmek

Rüyada insan görmek pek çok farklı şekilde yorumlanabilen rüyalar arasındadır. Örneğin rüya sahibi rüyasında tek bir insan görürse bir kişinin rüya sahibine dair kötü düşünceleri olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Özellikle namusuna göz dikmiş bir insanın varlığına delalet eden bu rüya, rüya sahibi için bir ikaz niteliğindedir. Rüyada iki insan görmek ise olumlu bir rüya olarak kabul edilmektedir. Çünkü rüyada iki insan görmek rüya sahibinin gereksiz tüm düşüncelerden kaza ve belalardan korunacağını müjdelemektedir. Rüyada üç insan gören kişinin ise günaha yakın olduğuna dair bir uyarı vardır. Daha detaylı yorum için rüyadaki eylemin de önemli olduğunun altını çizelim.

Rüyada insan kesmek 

Rüyada insan kesmek ile ilgili olan bir görüntü rüyada insan görmek şeklindeki rüyadan farklı şekilde bir yoruma sahiptir. Bu rüya genel olarak rüyada zarar verilen kişiye karşı kaba davranılacağını ve o kişinin günahının alınacağını göstermektedir. Rüya sahibinin son zamanlardaki davranış ve sözlerini dikkat etmesi gerektiğini gösteren bu rüya istemeden kalp kırabileceğini de ikaz eder.

Rüyada insan öldürmek 

Rüyada insan öldürmek utanılacak bir davranışta bulunmaya ve kusurlu şekilde hareket etmeye delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin gizli amaçları olan kişilere kanarak yanlış işlere girebileceğini de anlatmaktadır. Ancak bazı tabirlerde rüyada görülen insan öldürmenin kurtuluş anlamına geleceği de ifade edilmiştir.

Rüyada insan eti görmek 

Rüyada insan eti görmek hayırlı bir rüya olarak kabul edilmez. Rüyada insan görmek ile ilgili yorumlardan farklı olarak rüyada görülen insan eti hastalık üzüntü ve yoksulluk ile özdeşleştirilmiştir.  Ayrıca hayırsız bir takım kişiler ile birlikte olarak kendi hayatındaki düzeni de bozağına dair bir uyarı barındırmaktadır.

Rüyada insan eti yemek

Rüyada insan eti yemek olumlu olarak tabir edilen rüyalardandır. Zira yakın zamanda rüya sahibinin büyük bir yardım görerek zorluktan kurtulacağını müjdelemektedir.

Rüyada insan pisliği görmek

Rüyada insan pisliği görmek hayırlı rüyalardandır. Bolluk bereket ve başarı olarak yorumlanmaktadır. Ayrıca maddi getiri olarak da kabul edilen bu haberci rüya şans ve kısmet açıklığına da işaret etmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz