Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Okul Görmek

Rüyada okul görmek, tabircilerin farklı yorumlar getirdiği bir konudur. Kişinin mutlu, huzurlu olmasının yanında, üzülmeye giriştiği bir takım işler üzerine vicdan azabı duyacağına gibi farklı manalara yorulur. Bir başka yorumu da yeni bir çocuğun habercisi olarak görülmektedir. Rüyayı gören kişi gerçek yaşamında tahsil hayatını daha önce bitirmiş birisi ise bu da onun yaşadığı bazı olaylarda doğru adımlar atmadığına işaret eder. Kişi gördüğü okula girip mutsuz ve endişeli davranıyorsa gerçek yaşamında maddi kazançlara sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Yeni Okul Görmek

Rüyada yeni bir okul görmek, kişinin mensup olduğu halk ile birlikte huzur ve refaha kavuşacağına yorulur.

Rüyada Eski Okul Görmek

Rüyada eski okul görmek, rüya sahibi kişi bakımsız ve yeni olmayan bir okul görüyorsa eğer, bir takım parasal sıkıntılar yaşayacağına ve ekonomik anlamda sıkıntılarla karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Okulda Ders Çalışmak

Rüyada okulda ders çalışmak, kişi bir sınıf içerisinde diğer arkadaşlarıyla kendisini ders çalışır durumda görüyorsa eğer iş yaşamında önemli adımlar atacağına, yükseleceğine ve çevresi tarafından destekleneceğine işaret eder.

Rüyada Okula Gitmek

Rüyada okula gitmek, meslek hayatında ilerleyebilmesi ya da yeni bir işe girebilmesi için gerekli olan eğitimi almaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada Okul Üniforması Görmek

Rüyada okul üniforması görmek, rüya tabircilerinin bir çok olumlu gelişmeye işaret ettiği bir durumdur. Kişinin hem şahsi hayatında hem de iş hayatında çok mutlu olacağına, kişisel problemlerini aşarak olgunluğa kavuşacağına aynı zamanda da mesleğinde yükseleceğine işaret etmektedir. Kişi gördüğü okul üniformasını giyiyor ise; hayatındaki önemli problemlerden birinin ortadan kalkarak güzel bir iş kapısı açılacağına yorulur.

Rüyada Okul Kapısı Görmek

Rüyada okul kapısı görmek, rüyaya muhatap olan kişinin bazı sebeplerden dolayı bırakmak zorunda kaldığı tahsil hayatına yeniden başlayacağına ve bu durumun da hayatında birçok güzel işlere vesile olarak yeni iş kapılarının açılacağına delalet eder. Kişi gördüğü okul kapısından giriyorsa eğer, çalışma hayatında atacağı bazı adımlar veya geliştireceği planlar vesilesiyle çevresinin takdirini kazanacağına; okul kapısını kırması durumunda da atacağı bazı yanlış adımlardan dolayı bir takım sorunlarla uğraşacağına işaret eder.

Rüyada Okul Tuvaleti Görmek

Rüyada okul tuvaleti görmek, kişinin yaşadığı içsel sorunların toplumsal ilişkilerine zarar vermemesi için kendini toparlaması ve bu problemleri çözmesine işaret etmektedir. Gördüğü tuvaletten içeri giren kimsenin, iş hayatındaki bazı sıkıntılarının yakında çözüleceğine ve yaşadığı olumsuz durumlardan dolayı çevresi ile olan ilişkilerini bozmamasına; okul tuvaletinde bir öğrenci görmek ise, hane halkı arasındaki mevcut problemlerin çözülmesi için birinin gelerek bir takım öğütler vereceğine ve bunlara uyulması halinde sıkıntıların çözüleceğine delalet eder.

Rüyada Okul Binası Görmek

Rüyada okul binası görmek, kişinin çalışma ve özel yaşamı ile ilgili güzel müjdeler alarak özellikle mesleki anlamda yüksek makamlara ulaşacağına işaret edilir. Aynı zamanda yakınlarından birine faydasının dokunacağına da yorulur. Rüya sahibi okul binası yaptırdığını görüyorsa eğer, topluma faydası olacak yapılar inşa edeceğine böylelikle hem insanların hoşnutluğunu kazanıp hem de bereketli ve kazançlı bir yaşam süreceğine yorulur.

Rüyada Okul Kitapları Görmek

Rüyada okul kitapları görmek, rüyaya muhatap olanın yaşamı ile ilgili önüne bir takım engellerin çıkacağına, sebat ederek doğru adımların atılması halinde rahata ulaşacağına delalet eder. Kişi rüyada okul kitaplarını satın alıyorsa eğer, karşılaşacağı sorunların tecrübe sahibi bir kişinin desteğiyle bir süreliğine çözüleceğine ardından kendisinin de bu engelleri kaldırmak için uğraşacağına işarettir.

Rüyada Okul Çantası Görmek

Rüyada okul çantası görmek, kişinin yaşamında bir takım sıkıntılar olacağına, bunları çözmek için uğraşmasına rağmen başkalarının müdahalesi ile sonucunda başarıya ulaşamayarak zarara uğrayacağına yorulur. Rüyada okul çantasını alan bir kişinin atacağı bazı adımlar neticesinde iş ve özel yaşamında güzel şeyler olacağına, geçmişte yaşadığı olumsuz durumların giderileceğine delalet eder.

Rüyada Okul Arkadaşlarını Görmek

Rüyada okul arkadaşlarını görmek, geçmişteki güzel hatıralarını düşünerek sevdiklerine özlem duyduğuna yorulur. Kişinin, okul arkadaşlarını mutlu ve mutsuz görme durumlarında da farklı yorumlar yapılır. İyi görürse eğer, özellikle çalışma yaşamında yüksek makamlara gelerek ailesinin takdirini kazanacağına; tersi olarak mutsuz görürse de niyetlendiği bir işten beklemediği bir sonuçla ayrılarak üzüleceğine delalet eder.

Rüyada Okul Bahçesi Görmek

Rüyada okul bahçesi görmek, çaba gösterdiği bir işte büyük kazançlar sağlayarak başarıya ulaşacak ve hayatı refah içerisinde geçecek anlamına işaret ederken, bahçede koşuyorsa eğer kısmetinin açılacağına ve evlilik yolunda bir takım adımlar atarak mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Okul Müdürü Görmek

Rüyada okul müdürü görmek, kişinin mevcut kazanımlarında desteği olan kişilere minnet duyması ve onlara bu duygusunu bildirmesi gerektiğine işaret edilir; rüyada okul müdürü kendisi oluyorsa eğer, bu da çalışma hayatında attığı bir takım adımların başarıya ulaşarak yüksek makamların kapısının açılacağına yorulur.

Rüyada Okul Kazanmak

Rüyada okul kazanmak, çalışma hayatında çok önemli adımlar atacağına ve bunun da kısmetinin açılmasına vesile olarak güzel bir evliliğe sahip olacağına yorulur. Rüyada okul kazanan birini görmek de buna benzer hayırlı haberlere işarettir.

Rüyada Okul Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada okul görmenin psikolojik yorumu, özellikle eğitim alanında kendini yetiştiren, bu anlamda güzel işler yapmak isteyen ve hep bu fikirlerle haşır neşir olan  kişilerdeki durumdur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz