Rüyada Hamile Olduğunu Öğrenmek

Rüyada hamile olduğunu öğrenmek bahtın, talihin kısacası kaderin açılması olarak yorumlanmaktadır. Bu kişinin ayrıca hayatının çok önemli bir dönüm noktası olma özelliği teşkil edecek yatırıma yönelmesi de rüyada hamile kalmanın belli başlı özelliklerinden birisi olarak kesinlikle kabul edilmektedir.

Öbür yandan rüyasında hamile olduğunu görenlerin yakın çevresinden birisinin iyiliğiyle karşı karşıya kalacağı anlamını da kesinlikle çıkarmamız gerekmektedir. Bu da rüyada hamile olduğunu gören kişiye delalet eden belli başlı vasıflar olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Hamilelik Testinin Pozitif Çıkması

Rüyada hamilelik testinin pozitif çıkması uzun süreden merakla beklediğiniz bir konudan sonunda müjdeli haberi almanız olarak yorumlanır. Öte taraftan kişinin emeklerinin boşa çıkmaması ve emeğinin tüm yönleriyle karşılığını gerçekten de alması anlamına gelir ki bu da yine dikkat edilecek bir diğer konu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Rüyada Hamile Bayan Görmek

Rüyada hamile bayan görmek bereketli ve bollukla geçen günlere delalet eder. Kişinin ailesinde de son derece kazançlı bol bereketli günlerin kendisini beklediğine işaret ederek her yönüyle fark yaratan konulardan birisi olarak gözlemlenir.

Rüyada Hamile Olduğunu Birine Söylemek

Rüyada hamile olduğunu birine söylemek sizin çok yakında müjdeli bir haberle karşı karşıya geleceğiniz ve bu haberi sadece kendinize saklamakla sınırlı kalmayıp yakın çevrenizdeki tüm sevdiklerinizle de paylaşmanıza delalet etmektedir. Öbür yandan paylaşımcılık ve yardımseverlik yönlerinizin her yönden son günlerde daha da hassaslaşacağı anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ama Doğuramamak

Rüyada hamile olduğunu görmek ama doğuramamak hayatınızın büyük bir kısmını hep sabırla geçirdiğinize ve artık bu sabırla beklemenizin karşılığını mutlaka alacağınız günlerin pek yakında olması anlamlarına gelir.

Rüyada Başkasının Hamile Olduğunu Öğrenmek

Rüyada başkasının hamile olduğunu öğrenmek size birileri tarafından son derece her konuda büyük bir destek olunacağı anlamlarına gelmektedir. Öte yandan kişinin çevresiyle sosyal ilişkilerini daha da sıklaştırarak geliştireceği ve bu yönleriyle de ele alındığı zaman gerçekten de ikili ilişkilerinde daha kararlı ve de karşı tarafla anlaşabilen yapısının ön plana çıkacağı anlamlarına gelmektedir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Beyza IŞIK Yorumunda diyor ki;

    bayram namazına kalkmadan az önce teheccüd vaktinde rüyamda kurbağa gördüm diyanet suyumu içtim girdim nete huzur kapısı sıtesinde hoşnut olarak telefonuma düşünüp durdum saygılar devamlı ziyaret edeceğim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com