Rüyada Ekili Tarla Görmek

Rüyada ekili tarla görmek yaşı gelmiş olanlar için maddi anlamdaki hedeflerine ulaşarak yerlerini aileden genç olanlara bırakmaya, emekli olmaya işaret eder. Rüyasında tarla ektiğini gören kişinin ailesi ve hanesine uzun süre hastalık, kötü haberler uğramaz, bolluk, sağlık ve ailevi huzur içersinde hayatına devam edeciğe işaret eder. Ekili tarla gören kişi zamanında çokça çalışmış ve artık yerini devrederek emekli olmayı hak etmiş demektir. Emeklerinin karşılığı alacak ve gelir kapısı hiç kapanmayacaktır. Ekili tarladaki mahsuller ne kadar bolsa rüya sahibinin geliride o kadar bol olacak ve işleri o derece yolunda gidecektir. Rüyada ekili tarla görmek rüya sahibinin hayatı boyunca dara düşmeyeceğine ve gelirinin azalmayacağına delalet eder. Tarlasının ekili olduğu gören rüya sahibi bolca gayrimenkule sahip olacak ve onların geliriyle rahat bir yaşam sürecektir. Geçmişte didinmesinin karşılığını alacak rüya sahibinin hayatta her işi yolunda gidecektir.

Rüyada Tek Başına Tarla Ekmek

Tek başına tarla eken kişinin her zorluğa tek başına göğüs gereceğine ve başkasının yardımına ihtiyaç duymadan güçlü konuma ulaşacağına işaret eder.  Rüyada ekili tarla görmek rüya sahibinin karşısına çıkan fırsatları değerlendirirse hayatında çok iyi mevkilere geleceğine işarettir. Tarla eken kişinin inancı yüksektir ve fırsatları değerlendirip doğru zamanı yakalarsa hayatı boyunca bolluk bereket içerisinde yaşar ve yokluk onun yakınına uğramaz. Tarla ektiğini gören insan; kimseye el açmadan yaşar ve hayatında parmakla gösterilerek gıpta edilen biri olur.

Rüyada Ürün Toplamak

Her işin başarıya ulaşacağının müjdesi olan rüya sahibi eğer genç bir kişi ise, geleceğine yaptığı yatırımların karşılığını alacaktır.  Rüyada ekili tarla görmek emek vererek sınava hazırlanan gençlerin istediklerin başarıyı elde edeceğine veyahut başvurdukları işten olumlu haber alacağına işarettir. Geleceğine istediği şekilde yön vermek için sarf ettiği emeklerinin her alanda karşılığını almakta bu rüyanın işaretlerindendir.

Rüyada Ekili Tarla Görmenin Psikolojideki Yorumu

Yaptıklarının fark edilmesini istemek, uğraş verdiği çabaladığı şeyler için başkalarını beğenisini kazanmak, yaptıklarıyla insanlar tarafından özenilen biri olma isteği, kişinin iç dünyasından geçen düşüncelerdir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com