Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Aslandan Kaçmak

Rüyada aslandan kaçmak, rüya sahibinin her açıdan güçlü bir düşmanı olduğu anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin düşmanından uzaklaşmak için bulunduğu yeri değiştirmek zorunda kalacağını işaret eder. Ayrıca kişinin hayatında karşılaşacağı zorlukların ve başına gelecek kötü olayların habercisidir.Rüyayı gören kişiyi güç  ve zahmetli günlerin beklediği anlamını taşır.

Rüyada Aslandan Korkmadığını Görmek

Rüyasında aslandan korkmadığını görmek, rüyayı gören kimsenin etrafındaki insanlar hakkında ya da olaylarla ilgili yanıldığını işaret eder. Rüya sahibinin hoşlanmadığı veya çekindiği bir kimse ile ilgili düşüncelerinin yanlış olduğu, o kişi ile asıl karakterini öğrenecek kadar yakınlaşacağı şeklinde tabir olur. Aynı zamanda korktuğu bir şeyle ilgili endişelerinin yersiz olduğu anlamına gelir.

Rüyada Aslan Olduğunu Görmek

Rüyada aslan olduğunu görmek, rüya sahibinin başarılarına delalet eder. Rüyayı gören kişinin kuvvetinin artacağına, etrafındaki güçlü olan kimselerle işler yapacağına, çok saygın bir insan haline geleceğine işaret eder. Bu rüya, rüyayı gören insanlar için devlet sıralarında önemli bir mevkide işe girmek ya da kendi işinde terfi almak anlamına gelir.

Rüyada Aslanın Yelesini Görmek

Rüyada aslanın yelesini görmek, hayırlı bir rüyadır. İşte başarı anlamına gelir. Rüyasında aslan yelesine dokunan kişinin devlette üst makamlarda birinin yanında çalışacağı ya da güçlü insanlardan yardım göreceği anlamına gelir. Görülen rüya, kişinin işinde ve hayatında çok güzel yerlere gelecek ve başarılarını arttırarak yaşamına devam edecek anlamını taşır.

Rüyada Aslan Burcu Olduğunu Görmek

Rüyada aslan burcu olduğunu görmek, liderlik vasıflarına ulaşmaya delalet eder. Eğer rüyayı gören kişi aslan burcunda ise burcunun karakteristik özellikleri yardımıyla başarılarını arttırarak hayatına devam edeceği anlamını taşır. Başka burçtan kişiler için ise bu rüya, yeni fikirlerinin sonucunda ya da atıldıkları girişimlerde başarılı olacaklarını işaret eder. Ayrıca bu rüyanın sahibinin etrafındakiler tarafından; korkusuz, gözü kara ve saygıdeğer bir insan olarak kabul gördüğü anlamını taşır. Bu rüyayı görmek kişi için hayırlıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz