Rüyada İdam Edilmek

Rüyada idam edilmek elem keder ve sıkıntı olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında idam edildiğini gören kişinin başına hoş olmayan olaylar geleceğine işarettir. Rüyada idam edilmek, idam edildiğini görmek rüya sahibinin önem verdiği kişiler tarafından ihanete uğrayıp, o kişiler tarafından başına açılacak sorunlara işaret eder. Rüya sahibinin rahatı kaçacak ve değer verdiği, güvendiği bu kişiler onu kazancından edecektir. Herkese karşı iyi niyetli, özverili olan rüya sahibi iyi niyeti yüzünden kötü kişiler tarafından kullanılacak ve başına kötü olaylar gelecektir.

Rüyada İdam Mahkûmu Olmak

Rüyada idam mahkûmu olmak iyi şekilde yorumlanmaz. Rüya sahibinin etrafında musibetin dolaştığına işarettir. Rüyasında idam mahkûmu olduğunu gören kişi karşılaşacağı kötü insanların kurbanı olacak ve onlar yüzünden kötü işlere bulaşacaktır.

Rüyada İdamdan Kurtulmak

Rüyada idamdan kurtulmak güzel yorumlanır. Rüyasında idamdan kurtulduğunu gören kişinin şansı açılacak ve işleri yoluna girecektir. Rüya sahibinin başına iyi olaylar geleceğine ve bu olaylar sayesinde yaşam standartları yükselip zorluklardan kurtulacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyasında idamdan kurtulduğunu gören kişi sıkıntılı günleri geride bırakmıştır. Aydınlık günler onu beklemektedir.

Rüyada İdam Edilmiş Adam Görmek

Rüyada idam edilmiş adam görmek rüya sahibinin çevresi tarafından sevilen birisi olacağına işaret eder. Çevresindekilerden takdir ve beğeni toplayan rüya sahibine; gösterdiği hoşgörü, ahlaklı davranışlar sayesinde çevredekilerce gıpta edilmektedir.

Rüyada İdam Cezası Almak

Rüyada idam cezası almak, rüyada idam edilmek gibi yaşanacak olumsuzluklara işarettir. Rüyasında idam cezası aldığını gören rüya sahibi insanlara, arkadaşlarına değer verdiği halde onlardan darbe yiyecek ve beklemediği bu durum karşısında üzüntü duyacak, hayal kırıklığı yaşayacaktır. Değer verdikleri tarafından çok yıpratılan rüya sahibi dost sandıklarının iki yüzünü de görecektir.

Rüyada İdam Cezasına Çarptırılmak

Rüyada idam cezasına çarptırılmak gelecekteki sıkıntılı günlerin habercisidir. Rüyada idam edilmek gibi idam cezasına çarptırılmakta rüya sahibinin etrafındaki kötü insanlar yüzünden hayatında yaşanan olumsuz gelişmelere işaret eder. Rüya sahibi borca, girecek maddi sıkıntılara düşecek ve sağlığıda bu durumdan olumsuz etkilenecektir. Rüya sahibinin dost sandıkları onu yarı yolda bırakacaktır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Ahmet Berat Yorumunda diyor ki;

    hiç beklemediğim bir anda birden aklıma gelince rüyamda karpuz gördüm hoop netten bakayım dedim. sonra sizin site çıktı ekranıma düşşünceliyim çok iyisiniz güzel sitesiniz,

  2. Atakan DÜNDAR Yorumunda diyor ki;

    saat gece 03 00 sularında saat 23:45 sularında rüyamda kek yemek rüya tabirleri nedir dedim iphone mı açtım güzel sayfanız çıkınca telime tekrar tekrar okudum gerçekten özelsiniz devamlı takip ediyorum,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com