Rüyada Çikolata Almak

Rüyada çikolata almak hayra yorumlanmaktadır. Rüyayı gören evliyle eşiyle ağzının tatlanacağı ve bu durumun asla bozulmayacağı anlamına gelir. Rüyayı gören bekarsa yakın zamanda sıcacık bir yuvanın tohumlarını ekmek üzere önemli bir adım atacağına alamet kabul edilir. Öte yandan rüyasında çikolata aldığını gören kişinin para kazanarak servet bakımından durumunun iyiye gideceğine, uzun ömürlü mutlu bir yaşamın onu beklediğine hükmedilir.

Rüyada Çikolata Yemek

Rüyada çikolata yemek ömür boyu kişinin mutlu olacağına işaret kabul edilir. Bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin eşiyle ağzının hep tatlı olacağına, ağzının tadını bozacak durumlarla kesinlikle karşı karşıya kalmayacaklarına delalet sayılır. Öte yandan uzun ömürlü geçecek ve çocuklarla beraber gelecek mutlu bir ömre de rivayet kabul edilir.

Rüyada Çikolata Satmak

Rüyada çikolata satmak iyi kişilerle hemhal olmaya delalet kabul edilmektedir. Rüyasında çikolata sattığını gören kimsenin çevresinde bulunan hayırsever kişilerce sürekli desteklenerek iyi ilişkiler içerisinde olacağına işaret kabul edilmektedir. Bu durumun yanı sıra helal dairede gayet yüklü miktarda paralar kazanarak bunları da hayır işlerinde başkalarıyla paylaşacağına da delil kabul edilmektedir.

Rüyada Ekmeğe Çikolata Sürmek

Rüyada ekmeğe çikolata sürmek kişiyi artık, mutlu günlerin beklediğine işarettir. Eğer bu rüyayı gören kişi evliyse eşiyle karşı karşıya kaldığı tüm tatsızlıkların da artık sona ereceğine işaret sayılır. Yine kişiye hiç ama hiç beklemediği yerden para geleceğine ve yine hiç beklemediği bir zamanda müjdeli haberlerle karşılaşarak bunun da hem kendini hem de eşini çok büyük sevinçlendireceği anlamına geliyor. Bu rüyayı gören kimsenin ekonomik bakımdan durumunun düzelerek mutlu mesut yuvasının daha da sağlam taşlara oturacağı ve çocukları yoksa yakın zamanda hayırlı evlatlar edinecekleri de müjdelenmektedir.

Öte yandan aile bireyleri arasında samimi ilişkilerin giderek kuvvetleneceği ve her yönden mutlulukların bir ömür boyu daima devam ederek ilerleyeceği anlamı çıkarılmaktadır. Tümüyle ortada duran bu hususlar ele alınarak incelendiği zaman rüyasında çikolata görenin mutluluk dolu ve maddi anlamda da kazanç dolu günlerle ömür boyu karşı karşıya kalacağını ifade etmemiz gerek.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com