Rüyada Cam Kırmak

Rüyada cam kırmak, tabircilerin genellik olarak üzerinde durduğu yorum, yaşamda bir takım radikal kararlar almak olarak işaret edilir. Rüyaya muhatap olan kişinin hayatında önemli değişikliklere giderek birçok şeyi kökten değiştireceğini ve de açacağı yeni kapılarla hayata dair farklı bir bakış açısı kazanacağına delalet eder. Bahsedilen değişiklikler sadece maddi anlamda değil, kişinin fikirlerinden başlayarak inanıp savunduklarına kadar birçok alanda farklı bir yol izleyeceğine yorulur.

Rüyada Pencere Camı Kırmak

Rüyada pencere camı kırmak, yazının başında değinilen cam kırmak ile aynı doğrultuda yorumlanmaktadır. Pencere camı kıran kişinin yaşamında çok önemli değişimler gerçekleşeceğine ve dünyaya bakışı daha olgun, gerçekçi ve bilinçli olacağına yorulur.

Rüyada Cam Kırılması

Rüyada cam kırılması, tabircilerin pek hayırlı işlere vesile olmayacağına yorduğu bir durumdur. Rüyayı gören kişinin yaşamında bazı engellerin doğacağına ve bunun bazı huzursuzluklara yol açacağına işaret eder. Kişinin kısmetinin kapanarak giriştiği işlerde başarılı olamayacağına ve karşısına fena insanların çıkacağına delalet eder.

Rüyada Bardak Kırmak

Rüyada bardak kırmak, rüyaya muhatap kişinin, yakınlarından ya da çevresindeki birini kaybedeceğine işaret eder. Yine bu doğrultuda kişinin bahtsızlık yaşayacağına ve yaşamında çözülmesi çok zor sorunların ortaya çıkacağına delalet eder. Başka bir yorumda da, rüyayı gören kişiye çok yakın olan birinin büyük musibetlere duçar olacağına ve karşılaştığı sıkıntılardan dolayı fazlaca yıpranacağına işaret eder.

Rüyada Cam Kırıkları Görmek

Rüyada cam kırıkları görmek, bardak kırmakta olduğu gibi kısmetsizlik olarak yorumlanmaktadır. Kişinin giriştiği bazı işlerde sıkıntılar yaşayacağına, beklemediği insanlardan darbe yiyeceğine ve bunların sonucunda zor zamanlar geçireceğine delalet eder.

Rüyada Pencere Görmek

Rüyada pencere görmek, iki farklı yoruma sahip bir durumdur. İlki, rüya sahibinin bahtının açılacağına ve güzel haberler alarak mutlu olacağına işaret ederken; diğer yorumda da kişinin bir takım şansızlıklar yaşayacağına bu nedenle de mutsuz günlerle karşılaşacağına delalet eder.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Ekin DEMİR Yorumunda diyor ki;

    27 saat önce evde kimse yokken rüyamda besmele çekmek hayrolsun diyerek arama yaptım websiteniz görünce cep telefonuma farkına vardım gerçekten özelsiniz güzel sitesiniz,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com