Rüyada Bardak Kırmak

Rüyada bardak kırmak rüya sahibinin uzun zamandır arasının açık oldğu bir arkadaşı ile yakın zamanda barış sağlanacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Olumlu rabir edilen bu rüya küs olan dost ile eskisinden daha sıkı bağlarla bağlanacağını anlatmaktadır.

Rüyada bardak yıkamak 

Rüyada bardak yıkamak ise iş hayatında yaşanan durumun bilinçatı yansıması olarak kabul edilir. Aynı zamanda bir projeyi ya da iş hamlesini engelleyen kişinin varlığına vurgu yapan bu rüya bu kişinin kısa süre sonra rüya sahibinin hayatından uzaklaşacağını da haber verir. Rüyada bardak kırmak ile aynı şekilde olumlu gelişmeleri müjdeleyen bir rüyadır.

Rüyada bardak satmak 

Rüyada bardak satmak da tıpkı rüyada bardak kırmak gibi rüya sahibinin uzun süreden beridir uzak kaldığı bir dostunu simgeler. Aynı zamanda bu dost ile yakın zamanda bir araya gelinip ve aradaki kırgınlıkların biteceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada bardağın çatlaması 

Rüyada bardağın çatlaması içinde bardak geçen diğer rüyalardan farklı olarak olumuz anlamlar barındırmaktadır. Rüyada görülen her türden bardağın çatlaması rüya gören kişinin hayatında onu etkileyen ve yanlış yönlendiren kişiler olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüya aynı zamanda uyarıcı rüyalar arasındadır.

Rüyada dolu bardak görmek

Rüyada dolu bardak görmek hayırlara vesile olan bir rüya olarak tabir edilmektedir. Bu rüya müjdeli bir haberin, kısa süre sonra yaşanacak güzel gelişmelerin müjdecisidir.

Rüyada boş bardak görmek

Rüyada boş bardak görmek dolu bardak görmeye nazaran hayırlı olarak kabul edilmez. Bu rüya, rüyayı gören kişinin özlelikle iş hayatında sıkıntılı günler yaşayacağını anlatır. Ayrıca kişi evli ise evliliğinde de bir takım sorunlar yaşanacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada bardak satın almak 

Rüyada bardak satın almak başarıdır. Özellikle iş hayatında yaşanacak bu başarının getirisi ise rüya sahibi için mevki yükselmesi, maddi olanak ve statü olarak yansıyacaktır.

Rüyada bardak kırılması

Rüyada bardak kırılması ve rüyada bardak kırmak rüya sahibinin kalp kırıklığı yaşadığına delalettir. Özellikle sevdiği kişiler ile arasında yaşanan ya da yaşanacak olan sorun ve sıkıntıları haber veren bu rüya hayırlı olmayan bir haber alınması şeklinde de tabir edilmektedir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Bensu DEMİRARSLAN Yorumunda diyor ki;

    saat sabah 05 15 gibi alarmın sesiyle gözlerimi açınca rüyamda bakır kazan gördüm gözümü açar açmaz aramaya başladım doğru rüya tabirleri ile siteniz geldi cep telefonuma anladıkça okudum teşekkür ederim lütfen böyle devam edin,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com