Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Cenaze Namazı Görmek

Rüyada cenaze namazı görmek, rüya sahibinin kötü kişilerden tarafından kandırılarak onlarla birlikte hareket ederek onlara benzeyeceğini işaret eder. Rüya sahibi kötülüğe alışarak günah işleyen birine dönüşeceğini işaret eder.

Rüyada Cenaze Namazı Kılmak

Rüyada cenaze namazı kılmak, rüya sahibi namazı kim için kılıyorsa o kişiye karşı yakınlık duyarak saygı ve sevgi duyuyor anlamına gelmektedir. Bu kişi yakınlarından biri olarak gösterilmektedir.

Rüyada Farz Namazı Kılmak

Rüyada farz namazı kılmak, rüya sahibinin hayatı boyunca istedikleri olacağının habercisidir. Rüya sahibi iş hayatında daha ileriye gidecek üstün mertebelere ulaşacaktır.

Rüyada Öğlen Namazı Kılmak

Rüyada öğlen namazı kılmak, rüya sahibinin hayatında olumlu yönde gelişmeler yönünde olacağının habercisidir. Hayal ettiği yaşama ulaşacağına ve iş hayatında ilerleyerek istediği mevkie ulaşacaktır.

Rüyada İkindi Namazı Kılmak

Rüyada ikindi namazı kılmak, rüya sahibinin hayatında olumsuz durumlar yaşanacağının habercisidir. Rüyada sahibi hayatında bazı şanssızlıklara denk gelebilir. Ayrıca iş hayatında bazı olumsuzlar gelişerek bazı borçların edineceğinin de habercisidir. Rüya sahibi bu zamanlarda çok dikkatli etmesi gerekmektedir.

Rüyada Akşam Namazı Kılmak

Rüyada akşam namazı kılmak, rüya sahibinin hayatında önceden yapmadığı işleri veya başarısız olduğu durumları yeniden gözden geçirecek ve bunlar için tekrardan mücadele etmeyi deneyecektir. Alınan düşüncüler sonuncunda hedefine ulaşmak için daha kararlı adımlarla yoluna devam edeceğini işaret etmektedir.

Rüyada Cenaze Namazı Kıldırdığını Görmek

Rüyada cenaze kıldırdığını görmek, rüya sahibinin hayırlı işlere doğru gideceğinin habercisidir. Rüyayı gören kimse hem kendi için hem de ailesi için güzel olayların yaşanacağının habercisidir. Bu rüya kişinin hayatı güzelleşeceğinin habercisidir.

Rüyada Cenaze Namazı Kılan Cemaat Görmek

Rüyada cenaze namazı kılan cemaat görmek, rüya sahibinin yakın bir zamanla toplu bir etkinliğe katılarak ve orada yapacağı iyi işlerin karşılığını alıp ilerleme yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibi kısa bir zamanda rızkının daha da açılacağının habercisidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz