Rüyada Ayna Kırmak

Rüyada ayna kırmak, uğursuzluğa ve büyük bir sıkıntı yaşanacağına dalalet eder. Önemli kazaların olacağına ve büyük hastalıkların yaşanacağına dalalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatını değiştirecek kötü olaylar yaşayacağına, ruh halini depresif yapacak davranışlar sergileyeceğine de işaret eder. Telafisini yapamayacağı durumlarla yüzleşmek zorunda kalacağıyla da yorumlanır. Rüyada ayna kırmak, rüya sahibinin sahip olduğu tüm şanslarını kaybedeceği ve sürekli bir bela içinde olacağının da habercisidir. Ayna kırmak, rüyayı gören kişinin ölümüyle de yorumlanabilir.

RÜYADA AYNAYA BAKMAK

Rüyada aynaya bakmak, iki şekilde yorumlanır. Rüya sahibi kadınsa ve baktığı ayna güzel ise, o kişinin iyi huylu, güzel kalpli, hayatındaki kişiler tarafından sevilen ve beğenilen bir kişi olacağına dalalet eder. Eğer baktığı ayna çirkin ise, o kişinin huysuz biri olduğuna, içinde fesatlık olduğuna ve çok yalan söyleyen bir kişi olduğuna da işaret edilir. Rüyayı gören kişi aynaya baktığı halde hiçbir şey görmüyorsa kendilerine bir katkısı olmayacak, boş hayaller peşinde koşacak demektir. Yaptığı her şeyde dikiş tutturamayan kişi olarak da yorumlanabilir. Rüya sahibi kirli ve kırık bir aynaya bakıyorsa kalbinin kırılacağına, uzun süren gözyaşı dökeceği sözler duyacağına veya olaylar yaşayacağına işarettir.

RÜYADA AYNA BULMAK

Rüyada ayna bulmak, telafi anlamına gelir. Rüyayı gören her kimse, davranışlarının gözden geçirmesine ve düşüncelerini yenilemesi için fırsat verileceğine, yaptığı hataları telafi etmesi gerektiğine işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibini uyarmak amaçlı görülen bir rüya olarak da yorumlanabilir. Kişi ayna bulup kendisini aynada göremiyorsa yaptığı hatalardan ders almaz ve hayatını hatalar üzerine kurar. Kısacası bu rüya büyük bir pişmanlığın alametidir.

RÜYADA AYNA KIRMANIN PSİKOLOJİK TABİRİ

Kendi hayatlarından memnun olmayıp başka birisi olmak isteyen kişilerdir. Rüya sahiplerinin başka kimselerin hayatlarına özenen ve o şekilde yaşamak isteyip daha fazlasını isteyen, kendinin dahil sahip olduğu hiçbir şeyin değerini bilmeyen, ailesinden utanan kişiler olarak da yorumlanabilir.

Yorumları Göster (6)