Rüyada Bardak Görmek

Rüyada bardak görmek, rüyayı gören kişinin gizli bir düşmanının varlığına delalet eder. Bu gizli düşman rüya sahibinin arkasından atıp tutuyor, gıybetini yapıyor anlamını taşımaktadır.   Rüyayı gören kişinin bardağının içi doluysa eğer yakın zamanda güzel sözler duyacağı anlamına gelmektedir. Bunun tam tersi olarak bardağı boş gördüyseniz,  üzücü, moral bozan sözler duymaya, yanlış ilişkiler içerisine girmeye ve bu nedenlerle çok üzülmeye işaret etmektedirler. Aynı şekilde bardağın kırılması, kötü veya sıkıntı verici durumların yaşanmasına ya da haneden birinin ölüsünün çıkmasına delalet etmektedir.  Bir kimsenin rüyada bardak satması ise kişinin ailesiyle tabir olunur.

Rüyada Su Dolu Bardak Görmek

Rüyada su dolu bardak görmek , çok iyi anlamlara gelmektedir. Bolluk bereket anlamlarını taşımaktadır.

Rüyada Cam Bardak Görmek

Rüyada cam bardak görmek, rüyayı gören kişinin evin hanımı olmasıyla tabir olunur. Ayrıca rüyada kendisine bardak hediye edildiğini gören kişi, sevgilisi ya da eşiyle uyumu yakalar ve mutluluğun önü açılmış olur.

Rüyada Porselen Bardak Görmek

Rüyada porselen bardak görmek, görgülü, bilgili, soylu, eğitimli ve aynı zamanda güzel bir kadınla tabir olunur. Aynı zamanda bu kadın ahlakıyla da göz doldurmaktadır. Rüyada porselen bardak görülmesi genellikle bir kadınla tabir olunur.

Rüyada Bardak Çatlaması

Rüyada bardak çatlaması, rüyayı gören kişinin etrafındaki kişilerden kötü sözler duymasına ve bunun sonucunda üzülmesine delalet eder. Rüyada bardağın çatladığını görüyorsanız, etrafınızdaki kişiler tarafından hayal kırıklığına uğrayacak ve bunun sonucunda kişinin çok üzülmesi anlamına gelmektedir.

Rüyada Bardaktan Çay İçmek

Rüyada bardaktan çay içmek, eğer gördüğünüz bardaktan tatlı şeyler içtiğinizse,  bu aile mutluluğuna görülürken, bardaktan ekşi şeylerin içildiğinin görülmesi, huzursuzluk, anlaşmazlık ve kötü durumların yaşanması anlamına gelmektedir.

Rüyada Bardak Kırmak

Rüyada bardak kırmak, hayra yorulmayan rüyalar arasındadır. Rüyasında bardağı kırdığını gören kimse, derinden sarsılacağı bir olayla karışılacağı anlamına gelmektedir. Bu olay hane içindeki insanları da etkileyebilmektedir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Abdullah KORKMAZ Yorumunda diyor ki;

    saat gece 02 45 sularında hoppadanak rüyamda duş aldığını gördüm hadi dedim cebimi açtım iyi tabiri sadece bu sitede içerince cepime okumak isterim sağlıcakla kalın Hocalarımın emeklerine sağlık,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com