Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Vişne Ağacı Görmek

Rüyada vişne ağacı görmek, kişinin düşünemeyeceği kadar iyi bir kısmetle karşılaşacağına ve aşırı mutlu olacağına tabir olunur. Bekar kişiler için karşısına çıkacağı iyi kısmet manası vardır. Rüyasında vişne ağacı gören kişi, yakın zamanda zengin ya da soylu kimselerle taşınır. Aynı zamanda işini büyütmek isteyenler de, farklı alanlarda büyük başarılar elde ederler. Aynı zamanda vişne ağacı, belirsizlik anlamına da gelmektedir. Kişinin yaşadığı olayların, kişinin aklını karıştırdığına ve bu olaylar sonucunda hem sevinip hem de üzüleceğine tabir edilir. Bekar insanlar için, uzun süre nişanlı kalınacak olmasına, evli kişiler için erkek evladın doğacağına ya da işsiz kimseler için de yaşadığı şehrin dışında iş bulma fırsatı olarak tabir olunur.

Rüyada Vişne Görmek

Rüyada vişne görmek, hamile olan kişiler için erkek çocuğu olacağı anlamına gelir. Eğer görülen vişne mevsiminde görüldüyse, kadınlar için yakışıklı bir eşe, erkekler için ise, kaprisli bir eşe işaret etmektedir. Vişne görmek, iş konusunda hoş olmayacak durumların yaşanacağı anlamına gelir. Ayrıca, İslami açıdan bakıldığında rüyayı gören kişinin bencil davranışlar sergilemesi, mala mülke çok önem vermesi nedeniyle, ahretini boşlaması anlamına gelmektedir.

Rüyada Vişne Yemek

Rüyada vişne yemek, rüyayı gören kişinin yakın zamanlarda yeni sosyal ortamlar içinde bulunacağına ve yeni arkadaşlıklar içinde bulunulacağına işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin etkileyici biriyle tanışacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin eski sevgilisi ile yeniden görüşmeye başlayacağı anlamını içermektedir. Ayrıca, iş konusunda alınacak olunan terfiinin geç olmasına ve sahip olduğunuzun şanslığın, rüyayı gören kişinin lehine durumlarla sonuçlanacağına delalettir.

Rüyada Vişne Ağacı Görmenin Psikolojik Tabiri

Mutlu, huzurlu bir aileye özlemi olan kişilerin gördüğü rüyada vişne ağacı görülmektedir. Bu rüya genel olarak aile hayatına önem veren kişilerce görülen rüyalar arasındadır. Psikolojik açıdan bakıldığında, hayata sıkı sıkıya tutunan, mutlu olmayı seven, hırslı ve mücadeleyi seven kişilerin sembolü olarak görülebilen rüyalar arasındadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz