Rüyada Bahşiş Görmek

Rüyada bahşiş görmek, rüyayı gören kişinin çevresinin hep çıkarcı ve maddi durumu için yanında olan insanlara işaret eder. Rüyayı gören kişi çevresindeki insanların onun parası için yanında olduğunu bilsede o insanları üzmemek için iyi niyetli yaklaşır. Her ne kadar rüya sahibi iyi niyetlide olsa bu konuyla alakalı ailesi ve yakınları tarafından uyarı alacağına delalet eder. Eğer rüyasında bahşiş gören kişi bir kadınsa, erkeklerle arasında büyük kavgaların yaşanacağı, karşı cinsle anlaşamayacakları konuların olacağı yönünde yorumlanır. Bu kişi menfaatçi davrandığı insanlarla olan ilişkisini yürütemez duruma gelir. Sürekliliği olmayacak bir işe odaklanıp, gösterdiği çaba ve azmin karşılığı alamayacaktır. Rüyayı gören kişinin hayatından şu an olan yada gelecekte konforu için sürekli ailesinden para alan bir erkek çocuğa işarettir. Hayatındaki herhangi bir konuda bir düşünceye inanmış ve bunun yanlış olabilme ihtimalini kabul etmeyen bir kişi eğer bu rüyayı görüyorsa bir rahatsızlık geçirme olasılığı olduğuna yorumlanır.

Rüyada bahşiş vermek

Rüyada bahşiş vermek, işinde olduğu konumdan memnun olmayıp, insanları iş bulmaya aracı edecek ve kuralları çiğneyecek bir insana delalet eder. Rüyada bahşiş görmek dışında, bahşiş veren kişi, ulaşmak istediği üst mevkilere ulaşana kadar çevresindeki insanları küçük görecektir. Fakat kendi açısından sonucunun iyi olacağını düşünsede, hayatında yaşayacağı beklenmedik üzüntüler olacaktır. Bu olaylardan sonra kişi yalnız kalacak ve arkadaşlarıyla olan ilişkisinde sürekli kendi çıkarlarını düşündüğü için sorunlar yaşayacaktır. Bu sorunlar onu sonrasında yalnızlaştırıp, çevresinde kimsenin kalmadığını görmeye ve büyük bir yalnızlığa yorumlanır.

Rüyada bahşiş almak

Rüyada bahşiş almak, rüya sahibi için, işinde başarılı ve tecrübeli insanlarla tanışacağına ve tanıştığı insanlarla ortak işler yapıp bu sayede işini istediği mevkiye getireceğine yorumlanır. Rüya sahibi genç ise, ailesinden gelecek parayı genç yaşta istediği işi açmak için kuracaktır. Rüya sahibi yaşlı biri ise miras paylaşımı olacaktır.

Rüyada bahşiş görmenin psikolojik yorumu 

Rüyada bahşiş görmenin psikolojik yorumu, hayatında para önem veren ve çevresindeki insanlar tarafından paraya düşkünlüğü ile tanındığını gösterir. Rüyada bahşiş görmek rüya sahibi tarafından sadece kendi hayatını düşünerek yaşadığı için yalnız kaldığına ve para düşkünlüğü uğruna hayatındaki birçok kişiyi çıkartan biri olarak yorumlanır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. GALİP EFTEKİN Yorumunda diyor ki;

    saat sabah 06 15 sularında sabahı rüyamda yeşil nohut gördüm anında cepimi açtım girdim güzel websiteniz çıktı cebime tekrar tekrar düşündüm yorumlarınız isabetli teşekkürler,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com