Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Güneş Tutulması Görmek

Rüyada güneş tutulması görmek; rüya sahibini derinden etkileyen birinin ölümüne işarettir. Ya da çok yakında uçsuz bucaksız bir mirasa konulacağının müjdesidir.

Rüyada Güneş Görmek

Rüyada güneş görmek; rüya sahibinin işi dolayısıyla büyük bir devlet yetkilisiyle görüşeceğini ya da kişinin sözü geçen biriyle evleneceğini haber verir. Güneşi gördükten sonra rüyada güneş tutulması görmek; rüya sahibinin yaşadığı çevrede sözü geçen birinin zamanla ününü ve gücünü kaybedeceğine işarettir.

Rüyada Güneşin Battığını Görmek

Rüyada güneşin battığını görmek genellikle büyük ve kötü bir olayın habercisidir. Rüya sahibinin aile büyüklerinden birinin vefat edebileceği anlaşılır. Güneşin batmasından önce rüyada güneş tutulması görmek; aile büyüklerinden birinin hastalanacağına ve bu hastalıktan büyük ihtimalle kurtulamayacağına ya da büyük hasarla kurtulacağına işarettir.

Rüyada Güneşin Doğması

Rüyada güneşin doğması; rüya sahibinin uzun süredir içinde bulunduğu karanlık ve kötü günlerden kurtulacağına, ferahlamaya işarettir. Güneşin doğması çok hayırlı bir olayın gerçekleşeceğine ve rüya sahibiyle çevresindekilerin bu hayırlı olayla çok mutlu olacakları anlamına gelir.

Rüyada Güneşi Sırtladığını Görmek

Rüyada güneşi sırtladığını görmek; kişinin herkese faydalı olacak birine destek olduğunu ve destek olunan kişinin hayırlı bir yol tutacağı anlamına gelir.

Rüyada Güneş Gözlüğü Görmek

Rüyada güneş gözlüğü görmek; kişinin ortada olan gerçeklerden kaçtığını ve hayata umutsuzca baktığını anlatır. Güneş gözlüklüyken rüyada güneş tutulması görmek; kişinin civarda sözü geçen birinden aşırı çekindiğini gösterir.

Rüyada Güneşi Kucakladığını Görmek

Rüyada güneşi kucakladığını görmek; kişinin devletle ilgili büyük bir makama erişeceğine işarettir. Kucakladıktan sonra güneş tutulması neye işarettir diye düşünülürse rüya sahibinin sözü geçen biriyle iş yapmaya başladıktan sonra o kişinin gücünün kaybolmasına, işlerin kötü gitmesine işarettir.

Rüyada Güneşle Konuşmak

Rüyada güneşle konuşmak; kişinin bir iş için yetkili bir makamla görüşmesi gerekeceği anlamındadır. Rüyada ay tutulması görmek ve bu sırada ağlamak; suçsuz bir kişiye iftira atılacağının habercisidir.

Güneşin Tekrar Doğduğunu Görmek

Güneşin tekrar doğduğunu görmek; kötü bir olayın etkisinden hemen kurtulacağına, bir müjdeli haber alacağına işarettir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz