Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Kuru Yaprak Görmek

Rüyada kuru yaprak görmek, rüyayı gören kişinin hastalanmasına, işlerinde başarısız olmasına ve mutsuz bir hayat sürmesine delalet etmektedir. Ayrıca bu rüyanın bir diğer anlamı ise, güzel ve düzenli bir hayatın son bulmasına ve beklenmedik kötü olaylar ile karşılaşmaya yorumlanmaktadır. Bazı alimlere göre rüya sahibinin iş hayatının biranda bitip para kazanamamaya başlamasına tabir edilir. Bu rüya pek hayra yorulmamaktadır.

Rüyada Kuru Yaprak Süpürmek

Rüyada kuru yaprak süpürmek, rüyayı gören kişinin kızdığı veya küstüğü kişiler ile barış sağlamasına, iş ile ilgili yarıda bıraktığı durumları devam ettirmeye tabir edilmektedir. Bu rüyanın bir diğer anlamıda, kötü giden durumlarda kendin toparlamaya ve kaldığı yerden iyi bir şekilde devam etmesine yorumlanmaktadır. Birçok alimlere göre genel olarak bu rüya hayra yorulur ve rüya sahibinin hayatının düzene gireceğine tabir edilmektedir.

Rüyada Kuru Yaprak Temizlemek

Rüyada kuru yaprak temizlemek, rüya sahibinin maddi açıdan güçlenmesine, iş hayatın da korkmadan yeni teklif ve işlere atılacağına tabir edilir. Ayrıca bu rüyanın bir diğer anlamı ise, gereksiz yere kuşkulara kapılıp kafa yormaya ve yaşanılan kötü olaylardan ders çıkarmaya delalet etmektedir.

Rüyada Kuru Yaprak Yakmak

Rüyada kuru yaprak yakmak, rüyayı gören kişinin kötü giden hayatını düzene sokmak için müjadele edeceğine tabir edilmektedir. Bu rüyanın bir diğer anlamı da, iş ve hayatında değişikliklere gidilmesine yorumlanmaktadır. Bazı alimlere göre bu rüyanın anlamı iyi kısmetlere, hayırlı haber almaya ve huzurlu olmaya delalet edilmektedir.

Rüyada Kuru Yaprak Toplamak

Rüyada kuru yaprak toplamak, rüyayı gören kişinin iş hayatından mutsuz bir şekilde ayrılmasına, hasta olmasına ve can sıkıcı sıkıntılar yaşamasına tabir edilmektedir. Bazı alimlere göre rüyasında kuru yaprak topladığını gören kişiler, sevdiği insanlar tarafından aldatılacağına, birçok hayal kırıklığı yaşayacağına ve beklenmedik kötü olaylar ile karşı karşıya geleceğine delalet edilir.

Rüyada Yaprak Görmek

Rüyada yaprak görmek, rüya sahibinin huzur bulmasına, ferah ve mutlu hayat yaşamasına ve murada ermesine tabir edilmektedir. Bu rüyanın anlamı yaprağın rengi ile de değişiklik göstermektedir. Eğer, sararmış bir yaprak görüyorsanız, hayal kırıklığı yaşayacağınıza tabir edilir. Yeşil yaprak görmek ise, iyi bir murada ermesine yorumlanmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz