Rüyada ada soğanı görmek

ADA SOĞANI: Rüyada ada soğanı görmek kötülükle anılan adamla tabir edilir. Elinde soğanı gören, kendisinin kötü anılmasına sebep olan bir işi arzu eder. Rüyada ada soğanı görmek genellikle hayra yorumlanmaz.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.
Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.
Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.

Rüyada ada soğanı görmek konusunda aradığınız doyurucu bilgiyi makalemizde buldunuz mu? Daha ayrıntılı bir araştırma için Huzur Kapısı sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret edebilir bildirimleri açabilirsiniz. Rüyada ada soğanı görmek konusunda diğer ziyaretçilerimizin yorumları için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Makalemizle ilgili destek ve eleştirileriniz için değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

 Sponsor Reklam

Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Ali Osman Yorumunda diyor ki;

    saat gece 02 00 sularında alarmın sesiyle gözlerimi açınca rüyamda yüzmek gördüm dişlerimi fırçalamadan tabir aramaya başladım sayfanız açılınca arama sayfama tekrar düşündüm. elinize sağlık yayınlarınızın devamını dilerim,

  2. Bilge ARSLAN Yorumunda diyor ki;

    saat sabah 06 15 sularında kendimden geçince rüya ihya biran önce laptopun başna geçtim güzel websiteniz çıktı cebime tekrar tekrar düşündüm iyiki varsınız başarılar dilerim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com