Rüyada ada tavşanı görmek

ADA TAVŞANI; Rüyada ada tavşanı görmek; eğer görülen tavşan evcil ise yakışıklı ve namuslu bir eş sahibi olmanız muhtemeldir. Rüyada yabani bir ada tavşanı gördüyseniz, huysuz bir kişiyle evlenebilirsiniz. Rüyada ada tavşanı görmek genellikle evlilik üzerine bu şekilde tabir edilmiştir. Rüyada ada tavşanı görenler eş seçiminde dikkatli olmalıdırlar.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.
Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.
Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Ali Emir Yorumunda diyor ki;

    sabah namazından sonra erken saatlerde rüyamda yemek dağıtmak konuşmadan telimi açtım bu sayfanın aldında girince elime okudukça anladım tşkler çok mutlu oldum,

  2. Betül İrem Yorumunda diyor ki;

    saat sabah 06 30 gibi odamda uyurken rüyamda balık almak kerhen internette dolaşmaya başladım iyi tabiri sadece bu sitede içerince arama sayfama tekrar düşündüm. çok teşkler yorumlarınız isabetli teşekkürler,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com