Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada acıkmak

ACIKMAK: Rüyada başkasının acıktığını görmek, hayra, kendisinin acıktığını görmek, fakirliğe veya yeni iş kurmaya işarettir. Rüyada acıkmak, meşguliyeti her ne ise artacağına, ilim öğrenen biri ise ilminin artacağına işarettir. Rüyasında karnının çok acıktığını ve karnını tıka basa dolduran iştahla yemek yiyen bir kimse maddi yoksulluk çekebilir. Rüyada acıkmak ve çok fazla yemek yemek para kaybının olacağına işaret eder. Rüyasında düşmanının aç kaldığını gören kimse hayra erebilir. Rüyada öğrenci evinde aç kalmak oklunun bitireceğine yorumlanır.

: Rüyada aç insan görmek, bol rızka, açları doyurduğunu görmek, beklenmedik rızka, aç kimseyle beraber yemek yediğini görmek, uzaktan hayır haber almaya işarettir.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.
Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz