Rüyada acı yemek

ACI: Rüyada acı şey yediğini görmek, güçsüzlüğe işarettir. Rüyasında acı biber yiyen ve ağzı yanan kimse aciz duruma düşebilir. Rüyada acılı adana yemek dermansızlığa işaret eder. Rüyasında acıdan ağzı yanan bir kimse reel hayatta güçsüzlük çekebilir. Rüyada acıdan ağzı ve miğdesi yanan bir kimse düşmanları karşısında güçsüz kalabilir. Rüyada her türlü acıyı yemek hayırlı değildir. Rüyasında acı yiyen kimse gerçek hayatta daha dikkatli olmalıdır.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.
Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. UFUK ÖNCEL GÜRSES Yorumunda diyor ki;

    Salı odamda uyurken rüyamda cüzdan bulmak hadi dedim cebimi açtım siteniz çıkınca cepime okumak isterim thank you devam edin lütfen,

  2. Aleyna KARAKAYA Yorumunda diyor ki;

    arefe günü sabahı teheccüd vaktinde rüyamda böcek sürüsü gördüm önce bilgisayarımı açtım başladım aramaya sayfanız açılınca önüme düştüm. siz çok iyisiniz bilgi dolusunuz,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com